Mieszkania na sprzedaż: Tychy

Znaleziono 114 ogłoszeń Jak pozycjonowane są ogłoszenia?

Kolejność ogłoszeń w wynikach wyszukiwania zależy od daty ich dodania do Domiporta: najnowsze ogłoszenia są najwyżej. Jeżeli po dodaniu Twojego ogłoszenia do serwisu zostaną dodane kolejne ogłoszenia w danej lokalizacji, wówczas twoja oferta będzie się pojawiać coraz dalej w wynikach wyszukiwania.

Jak pozycjonowane są ogłoszenia na Domiporta?
Na Domiporta można promować ogłoszenia, używając funkcji o nazwie:

Podbicie - usługa poprawiająca widoczność Ogłoszenia w Serwisie, polegająca na czasowym przesunięciu Ogłoszenia na wyższą pozycję w sekcji ogłoszeń podbitych

Wyróżnienie – usługa poprawiająca widoczność Ogłoszenia w Serwisie w sekcji ogłoszeń wyróżnionych.

Jak pozycjonowane są ogłoszenia?

Kolejność ogłoszeń w wynikach wyszukiwania zależy od daty ich dodania do Domiporta: najnowsze ogłoszenia są najwyżej. Jeżeli po dodaniu Twojego ogłoszenia do serwisu zostaną dodane kolejne ogłoszenia w danej lokalizacji, wówczas twoja oferta będzie się pojawiać coraz dalej w wynikach wyszukiwania.

Jak pozycjonowane są ogłoszenia na Domiporta?
Na Domiporta można promować ogłoszenia, używając funkcji o nazwie:

Podbicie - usługa poprawiająca widoczność Ogłoszenia w Serwisie, polegająca na czasowym przesunięciu Ogłoszenia na wyższą pozycję w sekcji ogłoszeń podbitych

Wyróżnienie – usługa poprawiająca widoczność Ogłoszenia w Serwisie w sekcji ogłoszeń wyróżnionych.

Wybrane dla Ciebie

Powiadomienia o nowych ofertach
Chcesz otrzymać powiadomienia o nowych ofertach w tej kategorii? Zostaw swój adres e-mail, a my wyślemy Ci powiadomienie o nowych ofertach pasujących do Twoich preferencji.
Powiadom

budynki

Mieszkania na sprzedaż w Tychach

Tychy to miasto znajdujące się w województwie śląskim na południe od Katowic. Jako jeden z centralnych ośrodków konurbacji górnośląskiej oraz Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, Tychy rozwijają się także pod względem przedsięwzięć budowlanych. Do inwestowania w tym mieście zachęca także jego lokalizacja oraz to, że graniczą z Katowicami, a niedaleko znajdują się także Oświęcim, Mysłowice, Chorzów czy Dąbrowa Górnicza. Według danych Głównego Urzędu Statystycznego w mieście tym zameldowanych jest 128 tysięcy mieszkańców, co plasuje Tychy na 27. miejscu pod względem największych miast w Polsce. Przez miasto przebiegają międzynarodowe trasy takie jak Warszawa-Wiedeń, krajowe Opole-Kraków czy autostrada A4. Gdzie w Tychach szukać mieszkania na sprzedaż?

miasto

Dzielnice w Tychach

Tychy zostały podzielone na 17 dzielnic. Są to: Cielmice, Czułów, Glinka, Jaroszowice, Mąkołowiec, Paprocany, Radziejówka, Stare Tychy, Suble, Śródmieście, Urbanowice, Wartogłowiec, Wilkowyje, Wygorzele, Zawiść, Zwierzyniec oraz Żwaków. Dodatkowo Śródmieście dzieli się na część Północną i Południową, które dodatkowo posiadają 23 osiedla. Taki podział centralnej części miasta zaproponowany został przez Kazimierza Wejcherta.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Tychach

Bliska odległość do Katowic sprawia, że Tychy podobnie jak inne okoliczne miejscowości, stały się sypialniami stolicy województwa śląskiego. Deweloperzy inwestują w tych regionach tworząc nowoczesne osiedla mieszkaniowe z miejscami parkingowymi i monitoringiem. Gdzie w Tychach powstają nowe mieszkania na sprzedaż? Kupujący zainteresowani nieruchomościami na rynku pierwotnym powinni poszukiwać inwestycji pojawiających się przy ulicach Żorskiej, Damrota, Piłsudskiego, Obywatelskiej czy Drozdów. Warto zwrócić uwagę na takie nowe osiedla, ponieważ niemal wszystkie dostępne są z nadziemnymi lub podziemnymi parkingami, komórkami lokatorskimi, prywatnymi placami zabaw, tarasami, ogródkami czy ochroną na terenie osiedla. Większość z nich to budynki w niskiej zabudowie o wysokim standardzie wykonania. Nieruchomości te mają także większy metraż: od 40 do 80 metrów kwadratowych.

tereny zielone
lokalizacja

Ile średnio za metr kwadratowy mieszkania w Tychach?

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy nieruchomości w Tychach podrożały o około dwa procent. Obecnie za metr kwadratowy mieszkania w tym mieście trzeba zapłacić 4 939 złotych. Przy średniej powierzchni 49 metrów kwadratowych przeciętna wartość mieszkania wynosi 241 886 złotych.

Ile najtaniej za metr kwadratowy mieszkania w Tychach?

Ceny nieruchomości w Tychach będą zależeć między innymi od lokalizacji, metrażu czy stanu technicznego mieszkania. Wbrew pozorom najniższe ceny za metr kwadratowy obserwowane są w Śródmieściu, gdzie obecnie jest to 4679 złotych (przeciętna wartość nieruchomości to 210 492 złote). Możliwe, że ma to związek z dużą konkurencyjnością na rynku - kupujący mogą wybierać wśród wielu ofert dotyczących zakupu czy wynajmu nieruchomości w tej dzielnicy. W tej części miasta budowane są także nowoczesne osiedla, a ceny mieszkań na rynku pierwotnym są trochę niższe od tych na rynku wtórnym. W pozostałych dzielnicach ceny prezentują się następująco: Glinka - 4763 zł/metr kwadratowy (215 245 złotych), Suble - 5120 zł/metr kwadratowy (214 454 złotych), Cielmice - 5200 zł/metr kwadratowy (280 951 złotych), Żwaków - 5201 zł/metr kwadratowy (239 10 złotych) oraz Paprocany - 5244 zł/metr kwadratowy (287 499 złotych).

nowe nieruchomości
rynek nieruchomości

Gdzie najlepiej mieszkać w Tychach?

Południowa, wschodnia i zachodnia część miasta otoczona jest przez Lasy Pszczyńskie, a od północy przez Lasy Katowicko-Murckowskie. Jeśli kupującym zależy na dostępie do dużych obszarów zielonych, to powinien skierować poszukiwania na obrzeża miasta. W południowo-zachodniej części miasta, Żwakowie, przeważają domy jednorodzinne, ale znajdują się także trzy osiedla mieszkaniowe. Cielmice to z kolei dzielnica, w której dominuje zabudowa przemysłowa. W tych okolicach znajduje się dużo siedzib przedsiębiorstw wchodzących w skład Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, dlatego też może cieszyć się większym zainteresowaniem wśród pracowników tych firm.
Wartogłowiec to dzielnica, w której dominują domy jednorodzinne i budynki w niskiej zabudowie. Jest to jedno z lepiej skomunikowanych z miastem oraz innymi miejscowościami część Tych: przez tę dzielnice przebiegają trasy międzynarodowe E75, E462, S1, DK44 czy DK86. Najwięcej mieszkań na sprzedaż oferowanych jest z kolei w Śródmieściu, gdzie dominują wysoko-kondygnacyjne budynki. W tej części miasta znajdują się także najważniejsze urzędy, placówki dydaktyczne oraz medyczne. Suble z kolei mogą zainteresować kupujących poszukujących domów jednorodzinnych lub niewielkich osiedli położonych w zielonych obszarach i okolicach dwóch stawów. Dobre połączenie z centrum sprawia, że dzielnica ta cieszy się coraz większym zainteresowaniem deweloperów.
Popularne są też Paprocany, gdzie mieszkańcy mogą cieszyć się dobrym połączeniem komunikacyjnym i dojazdem do graniczącego z nim Śródmieścia, a z drugiej strony bliskością pięknego jeziora Paprocańskiego. Sporo inwestycji rozwijanych jest także w Mąkołowcu, w którym dominują pola uprawne. Są one jednak sukcesywnie przekształcane i sprzedawane jako działki budowlane prywatnym osobom lub deweloperom. Powstają tu najczęściej domy jednorodzinne lub nieruchomości w zabudowie szeregowej.

Możesz sprawić, aby najlepsi agenci szukali dla Ciebie i za Ciebie!
  • Umowa Określ cechy wymarzonej nieruchomości
  • Ludzie Zaangażujemy zaufanych agentów w poszukiwania
  • Znajdź nieruchomość Wybierzemy trzech z nich i w ciągu 7 dni przedstawimy Ci oferty najbliższe Twojemu ideałowi
Czego szukamy?

Lokalizacja Twojej wymarzonej nieruchomości musi być określona precyzyjnie. Aby określić precyzyjnie lokalizację, skorzystaj z podpowiedzi.

Twoje dane

Niestety w związku z brakiem numeru telefonu/e-maila, nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli chcesz poznać naszą ofertę, wypełnij jeszcze raz formularz, zostawiając do siebie kontakt telefoniczny oraz adres e-mail.

(rozwiń)
Podanie adresu e-mail oraz numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie od Domiporta Sp. z o.o. (administratora) informacji w ramach newslettera zawierających wybrane przez Domiporta Sp. z o.o. ogłoszenia z portalu Domiporta.pl oraz przekazanie danych partnerom spółki Domiporta Sp. z o.o. w celu przedstawienia szczegółów ofert przekazanych w ramach newslettera. Domiporta może przekazać informacje do maksymalnie 5 partnerów jeśli uzna, że posiadają oni oferty zbieżne z preferencjami pozostawionymi w formularzu.
Administratorem danych osobowych jest Domiporta Sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie, ul. Krakowska 199, 38-400 Krosno. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu założenia i obsługi konta w serwisie Domiporta.pl, w szczególności w celu umożliwienia spersonalizowanego poszukiwania ogłoszeń w serwisie Domiporta.pl oraz prezentowania Pani/Panu interesujących Panią/Pana ogłoszeń zamieszczanych w serwisie Domiporta.pl, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia stosownej zgody Pani/Pana dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Pani/Pana treści marketingowych spółki Domiporta Sp. z o.o. i jej Partnerów z branży nieruchomościowej i finansowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności. (rozwiń)
Włączone! Możesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnej interesującej oferty.

Od teraz codziennie rano dostaniesz listę dopasowanych do Twoich preferencji najnowszych ofert prosto na swoją skrzynkę
e-mail.
Co teraz? Zrelaksuj się lub przejrzyj listę pasujących ofert, które do tej pory trafiły na nasz serwis. Być może wśród nich będzie ta, która Cię zainteresuje! Przejdź do listy ofert
Kontakt telefoniczny Skontakuj się