Mieszkania na sprzedaż: Bielsko-Biała

Znaleziono 345 ogłoszeń Jak pozycjonowane są ogłoszenia?

Kolejność ogłoszeń w wynikach wyszukiwania zależy od daty ich dodania do Domiporta: najnowsze ogłoszenia są najwyżej. Jeżeli po dodaniu Twojego ogłoszenia do serwisu zostaną dodane kolejne ogłoszenia w danej lokalizacji, wówczas twoja oferta będzie się pojawiać coraz dalej w wynikach wyszukiwania.

Jak pozycjonowane są ogłoszenia na Domiporta?
Na Domiporta można promować ogłoszenia, używając funkcji o nazwie:

Podbicie - usługa poprawiająca widoczność Ogłoszenia w Serwisie, polegająca na czasowym przesunięciu Ogłoszenia na wyższą pozycję w sekcji ogłoszeń podbitych

Wyróżnienie – usługa poprawiająca widoczność Ogłoszenia w Serwisie w sekcji ogłoszeń wyróżnionych.

Jak pozycjonowane są ogłoszenia?

Kolejność ogłoszeń w wynikach wyszukiwania zależy od daty ich dodania do Domiporta: najnowsze ogłoszenia są najwyżej. Jeżeli po dodaniu Twojego ogłoszenia do serwisu zostaną dodane kolejne ogłoszenia w danej lokalizacji, wówczas twoja oferta będzie się pojawiać coraz dalej w wynikach wyszukiwania.

Jak pozycjonowane są ogłoszenia na Domiporta?
Na Domiporta można promować ogłoszenia, używając funkcji o nazwie:

Podbicie - usługa poprawiająca widoczność Ogłoszenia w Serwisie, polegająca na czasowym przesunięciu Ogłoszenia na wyższą pozycję w sekcji ogłoszeń podbitych

Wyróżnienie – usługa poprawiająca widoczność Ogłoszenia w Serwisie w sekcji ogłoszeń wyróżnionych.

Wybrane dla Ciebie

Powiadomienia o nowych ofertach
Chcesz otrzymać powiadomienia o nowych ofertach w tej kategorii? Zostaw swój adres e-mail, a my wyślemy Ci powiadomienie o nowych ofertach pasujących do Twoich preferencji.
Powiadom

budynki

Mieszkania na sprzedaż Bielsko-Biała

Bielsko-Biała jest miastem na prawach powiatu zlokalizowanym na południe od Katowic w województwie śląskim. Dodatkowo pełni funkcję siedziby władz powiatu bielskiego, diecezji bielsko-żywieckiej i cieszyńskiej kościołów rzymskokatolickiego i ewangelicko-augsburskiego, Euroregionu Beskidy i aglomeracji bielskiej. Rynek nieruchomości w Bielsku-Białej cieszy się dużą popularnością wśród nabywców i deweloperów. Władze miasta do tej pory stworzyły korzystne warunki do powstawania nowych przedsiębiorstw oraz lokalizacji inwestycji właśnie w tym mieście. Dzięki temu coraz większa liczba mieszkańców tego regionu nie tylko cieszy się dobrym dostępem do pracy, ale też coraz większymi szansami na zakup własnej nieruchomości. Znajdujące się w tym regionie uczelnie wyższe zwiększają także zainteresowaniem lokali na wynajem w Bielsku-Białej. W ciągu ostatnich kilku lat powstaje coraz więcej nowych nieruchomości: domów jednorodzinnych, nowoczesnych apartamentów i bloków wielkopłytowych.

miasto

Dzielnice w Bielsku-Białej

Bielsko-Biała jest podzielona na 30 osiedli, które decyzją Rady Miejskiej stanowią jednostki pomocnicze gminy. Od października 2002 roku są to: Aleksandrowice, Biała Krakowska, Biała Śródmieście, Biała Północ, Biała Wschód, Bielsko Południe, Dolne Przedmieście, Górne Przedmieście, Hałcnów, Kamienica, Komorowice Krakowskie, Komorowice Śląskie, Leszczyny, Lipnik, Mikuszowice Krakowskie, Mikuszowice Śląskie, Osiedle Beskidzkie, Osiedle Beskidzkie, Osiedle Grunwaldzkie, Osiedle Karpackie, Osiedle Kopernika, Osiedle Mieszka I, Osiedle Piastowskie, Osiedle Polskich Skrzydeł, Osiedle Słoneczne, Osiedle Wojska Polskiego, Stare Bielsko, Straconka, Śródmieście Bielsko, Wapienica oraz Złote Łany. Dodatkowo występują nieoficjalne, zwyczajowe nazwy dzielnic używanych przez mieszkańców miasta.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Bielsku-Białej. Gdzie kupić najlepiej?

Nowe nieruchomości budowane są głównie na obrzeżach miasta, dzięki czemu mieszkańcy mogą cieszyć się najpiękniejszym widokiem na znajdujące się w okolicy góry. Deweloperzy inwestują najwięcej w dzielnicach Lipnik, Kamienica, Mikuszowice Krakowskie, Komorowice Krakowskie, Śródmieście Bielsko, Stare Bielsko, Komorowice Śląskie i Złote Łany. Inwestycja w nowe nieruchomości jest bardzo dobrym pomysłem, ponieważ lokale budowane na nowoczesnych osiedlach cechują się większą funkcjonalnością i często większym metrażem, co jest jedną z najistotniejszych kwestii dla nabywców.

tereny zielone
lokalizacja

Ile średnio kosztuje metr kwadratowy mieszkania w Bielsku-Białej?

W ciągu ostatnich 12 miesięcy ceny mieszkań w Bielsku-Białej wzrosły o około sześć procent. Przeciętna wartość transakcyjna nieruchomości w tym mieście wynosi 319 338 złotych. Średnia cena za metr kwadratowy mieszkania w Bielsku-Białej szacowana jest na poziomie około 5053 złotych. Ze statystyk wynika dodatkowo, że przeciętna powierzchnia lokali ma około 65 metrów kwadratowych. Dodatkowo koszt wynajęcia mieszkania w tym mieście to średnio 1761 złotych za miesiąc.

Ile najtaniej za metr kwadratowy mieszkania w Bielsku-Białej?

Najwięcej za metr kwadratowy nieruchomości w tej miejscowości trzeba zapłacić w Kamienicy. W dzielnicy tej średnia cena wynosi 5967 złotych za metr kwadratowy, co daje przeciętną wartość nieruchomości na poziomie 435 578 złotych. Powyżej pięciu tysięcy za metr kwadratowy trzeba zapłacić także w dzielnicach: Stare Bielsko - 5178 złotych (298 347 złotych za całość) oraz Wapienica - 5005 złotych (261 537 złotych). W pozostałych dzielnicach ceny prezentują się następująco: Mikuszowice Śląskie - 4987 złotych/metr kwadratowy (384 894 zł), Złote Łany - 4769 złotych/metr kwadratowy (263 500 zł), Straconka - 4706 złotych/metr kwadratowy (385 159 zł), Olszówka Górna - 4635 złotych/metr kwadratowy (369 463 zł), Olszówka Dolna - 4568 złotych/metr kwadratowy (357 423 zł), Lipnik - 4677 złotych/metr kwadratowy (307 709 zł) oraz Leszczyny - 3840 złotych/metr kwadratowy (384 462 zł).

nowe nieruchomości
rynek nieruchomości

Gdzie najlepiej mieszkać w Bielsku-Białej?

Jedną z centralnych dzielnic Bielska-Białej są Złote Łany, zlokalizowane na południowy wschód od centrum miasta. Niegdyś była to dzielnica o słabej zabudowie, w latach 70. rozpoczęło się jednak inwestowanie w ten region. Urbanizacja dzielnicy pozwoliła na powstanie osiedla mieszkaniowego Złote Łany czy osiedla Langiewicza. Cechą charakterystyczną tej jednostki są zarówno budynki z wielkiej płyty, jak i bloki w niższej zabudowie. Dodatkowo wolne tereny są zabudowywane przez deweloperów. Na zachodzie dzielnicy znajduje się także dużo domów jednorodzinnych. W kolejnej dzielnicy, Wapienicy, znajdują się dwa osiedla willowe oraz budynki w niskiej zabudowie. Obok Komorowic jest to najbardziej uprzemysłowiona dzielnica Bielska-Białej, gdzie zlokalizowane są siedziby firm produkujących narzędzia, opakowania, prefabrykaty budowlane, zabawki dla dzieci i materiały wykorzystywane w budownictwie. Znajduje się tu też oddział Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Zabudowa jednorodzinna dominuje w dzielnicy Straconka. W Starym Bielsku poza domami pojawiają się także nowe osiedla mieszkaniowe. W Mikuszowicach jest dużo wolnych terenów przeznaczanych pod zabudowę nowych osiedli i domów willowych.

Możesz sprawić, aby najlepsi agenci szukali dla Ciebie i za Ciebie!
  • Umowa Określ cechy wymarzonej nieruchomości
  • Ludzie Zaangażujemy zaufanych agentów w poszukiwania
  • Znajdź nieruchomość Wybierzemy trzech z nich i w ciągu 7 dni przedstawimy Ci oferty najbliższe Twojemu ideałowi
Czego szukamy?

Lokalizacja Twojej wymarzonej nieruchomości musi być określona precyzyjnie. Aby określić precyzyjnie lokalizację, skorzystaj z podpowiedzi.

Twoje dane

Niestety w związku z brakiem numeru telefonu/e-maila, nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli chcesz poznać naszą ofertę, wypełnij jeszcze raz formularz, zostawiając do siebie kontakt telefoniczny oraz adres e-mail.

(rozwiń)
Podanie adresu e-mail oraz numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie od Domiporta Sp. z o.o. (administratora) informacji w ramach newslettera zawierających wybrane przez Domiporta Sp. z o.o. ogłoszenia z portalu Domiporta.pl oraz przekazanie danych partnerom spółki Domiporta Sp. z o.o. w celu przedstawienia szczegółów ofert przekazanych w ramach newslettera. Domiporta może przekazać informacje do maksymalnie 5 partnerów jeśli uzna, że posiadają oni oferty zbieżne z preferencjami pozostawionymi w formularzu.
Administratorem danych osobowych jest Domiporta Sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie, ul. Krakowska 199, 38-400 Krosno. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu założenia i obsługi konta w serwisie Domiporta.pl, w szczególności w celu umożliwienia spersonalizowanego poszukiwania ogłoszeń w serwisie Domiporta.pl oraz prezentowania Pani/Panu interesujących Panią/Pana ogłoszeń zamieszczanych w serwisie Domiporta.pl, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia stosownej zgody Pani/Pana dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Pani/Pana treści marketingowych spółki Domiporta Sp. z o.o. i jej Partnerów z branży nieruchomościowej i finansowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności. (rozwiń)
Włączone! Możesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnej interesującej oferty.

Od teraz codziennie rano dostaniesz listę dopasowanych do Twoich preferencji najnowszych ofert prosto na swoją skrzynkę
e-mail.
Co teraz? Zrelaksuj się lub przejrzyj listę pasujących ofert, które do tej pory trafiły na nasz serwis. Być może wśród nich będzie ta, która Cię zainteresuje! Przejdź do listy ofert
Kontakt telefoniczny Skontakuj się