Mieszkanie trzypokojowe na wynajem
Białystok, Centrum,
Elizy Orzeszkowej
Lokal mieści się na 9 piętrze w 14 piętrowym budynku z 2011 roku i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy duży balkon i miejsce parkingowe, jest gotowe do wejścia, w dobrym stanie technicznym i wizualnym.
Wyposażenie: pralka odkurzacz, meble, zmywarka, lodówka, czajnik, toster, zastawa stołowa.
Czynsz administracyjny: około 700 zł z zaliczkami na wodę i ogrzewanie.
Ekspozycja: południe/zachód.
W pobliżu znajduje się: przedszkole, szkoła podstawowa, uczelnia, basen, fitness, siłownia, park, plac zabaw, rower miejski, apteka, bank, poczta, przychodnia, restauracja, sklep spożywczy.
MOŻLIWOŚĆ WYSTAWIENIA FAKTURY VAT.
Odległość od centrum Białegostoku: około 2,5 km.
Przyjdź, zobacz, zamieszkaj.
------------------------------------
Jeżeli ta oferta nie spełnia Państwa oczekiwań, prosimy o kontakt. Zapewniamy profesjonalną pomoc w znalezieniu najlepszej nieruchomości.
- Mieszkanie:
- na wynajem
- Liczba pokoi:
- 3
- Powierzchnia całkowita:
- 58 m2
- Lokalizacja:
- województwo: podlaskie powiat: Białystok gmina: Białystok miejscowość: Białystok dzielnica: Centrum ulica: Elizy Orzeszkowej