To ogłoszenie jest już nieaktualne

To ogłoszenie jest już nieaktualne.

Ogłoszenia archiwalne prezentujemy w celu budowania wartościowej bazy średnich cen nieruchomości.

Zobacz aktualne ogłoszenia z lokalizacji: Fabryczna, Wrocław, dolnośląskie

Mieszkanie dwupokojowe na wynajem Wrocław, Fabryczna, Potokowa

40 m2
2 600 PLN 65 zł/m2
Opis

WE SPEAK ENGLISH – PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z przynależnym przestronnym balkonem zlokalizowane na kameralnym osiedlu przy ul. Potokowej na Maślicach.

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 metrów kwadratowych mieści się na pierwszym piętrze kameralnego dwupiętrowego budynku oraz składa się z przestronnego salonu, z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki wyposażonej w kabinę prysznicową oraz hallu wejściowego. Mieszkanie jest częściowo umeblowane (istnieje możliwość wstawienia mebli na życzenie najemcy) i wyposażony w sprzęt AGD.

Do mieszkania przynależy balkon oraz naziemne miejsce postojowe.

„Willa Potokowa” to kameralny, niezwykle urokliwy kompleks niewysokich budynków. Nowoczesna, przyjazna oku architektura inwestycji doskonale wkomponowuje się w okoliczną zabudowę jednorodzinną i współgra z położonymi nieopodal terenami zielonymi.

W okolicy znajduje się park w dorzeczu rzeki Ługowina oraz most Rędziński. Zapewniając zielone tereny do spacerów i jazdy rowerem, oferuje również dostęp do jeziora, rzeczki, wałów nad Odrą oraz stadniny koni. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się praktyczne udogodnienia, takie jak sklepy spożywcze, przystanek tramwajowy, szkoła podstawowa, przedszkole, a także różnorodne opcje gastronomiczne, od restauracji po pizzerie i KFC. Dodatkowym atutem są pobliskie sklepy takie jak Biedronka, Lidl, Pasaż Królewiecki i N-Park, zapewniające mieszkańcom szeroki zakres możliwości zakupów. W pobliżu osiedla znajdują się przystanki autobusów 103, 403, 435 (dojeżdżają do pl. Solidarności) i nocnego 245.

Cena 2600 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (700 PLN) + media (150 PLN) zawiera miejsce parkingowe zewnętrzne + opcjonalnie Internet i TV (50 PLN)

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May

Numer oferty: 20093

Niniejsze ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego.


Więcej
Mieszkanie:
na wynajem
Liczba pokoi:
2
Powierzchnia całkowita:
40 m2
Lokalizacja:
województwo: dolnośląskie powiat: Wrocław miejscowość: Wrocław dzielnica: Fabryczna ulica: Potokowa

Podobne oferty w tej lokalizacji