ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

43,99 m2

ico przeznaczenie

PRZEZNACZENIE

-

ico pietro

PIĘTRO

parter / 3

Szczegóły oferty 00226W/2021

Informacje dodatkowe:
ogrzewanie

Lokalizacja

Zgorzelec, Ścisłe Centrum

Opis oferty

Do wynajęcia 1 pomieszczenie z  toaletą i korytarzem wewnętrznym do współkorzystania o powierzchni 43,99, m2 mieszczący się na parterze  budynku. Standard lokalu oceniany jest jako dobry.
Budynek, w którym znajduje się proponowana nieruchomość podłączony jest do sieci miejskiej ZPEC Zgorzelec co skutkuje centralnym ogrzewaniem o najniższym współczynniku kosztów ogrzewania powierzchni na 1m2.
Warte podkreślenia jest również położenie budynku przy jednym z główniejszych traktów pieszych czy dla ruchu samochodowego.
Dzięki swej charakterystyce nieruchomość doskonale jest widoczna oraz rozpoznawalna na terenie Zgorzelca.
**********************************************************
Czynsz najmu 36 zł/m2 netto plus opłaty: woda, energia, wywóz nieczystości, centralne ogrzewanie, podatek od nieruchomości.
Właściciel wymaga wpłaty kaucji w wysokości dwumiesięcznego czynszu brutto.
***********************************************************
Osoby do kontaktu:
Dariusz Zagajewski: 512pokaż telefon
Biuro:
75 7pokaż telefon lub 664pokaż telefon
***********************************************************
Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
***********************************************************


Numer oferty: 00226W/2021

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości