Kawalerka na wynajem
Katowice, Śródmieście,
Dąbrowskiego
1 450 PLN
66 zł/m2
Opis
Więcej
Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 22mkw, zlokalizowane w śródmieściu Katowic przy ulicy Dąbrowskiego. Mieszkanie po kapitalnym remoncie.
Przemyślany układ zapewnia funkcjonalność. Przestronny salon z
aneksem kuchennym, wygodna sofa oraz miejsce do jedzenia. Duże okno powoduje, że mieszkanie jest bardzo jasne i dobrze nasłonecznione (ładny widok na panoramę Katowic)
Łazienka - przestronna kabina, podtynkowy kompakt, umywalka. Nowoczesne oświetlenia oraz detale.
Kuchnia wyposażona jest w zmywarkę, lodówkę z zamrażalnikiem, płytę indukcyjną oraz kuchenkę mikrofalową.
Cicha i spokojna okolica.
Spacer do dworca PKP oraz Galerii Katowickiej zajmuje jedynie 10 minut. Na ulicę Mariacką 5 minut, Uniwersytet Ekonomiczny 10 minut, Uniwersytet Śląski 6 minut. W pobliżu znajdują się restauracje, kawiarnie, sklepy oraz placówki medyczne.
Idealna lokalizacja zarówno dla studentów jak i osób pracujących. Cała kamienica jest w trakcie generalnego remontu, który niebawem się zakończy. Zamontowana została nowa winda.
Centralne ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.
OPŁATY:
1450 - czynsz najmu
415,67 - opłaty eksploatacyjne
200zł - zaliczka na media ( woda i prąd)
Kaucja : 2500 zł
Wolne od zaraz. Zapraszam do kontaktu.
Agent prowadzący ofertę - Rafał Kadzimierz tel. 601 950 663, (32)3541114. Pośrednik odpowiedzialny za wykonanie umowy - licencja nr 19670.
POSIADAMY PONAD 18–LETNIE DOŚWIADCZENIE W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI.
www.rezydentdom.pl
Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kc, ma charakter informacyjny
- Mieszkanie:
- na wynajem
- Liczba pokoi:
- 1
- Powierzchnia całkowita:
- 22 m2
- Lokalizacja:
- województwo: śląskie powiat: Katowice gmina: Katowice miejscowość: Katowice dzielnica: Śródmieście ulica: Dąbrowskiego