ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

100,00 m2

ico przeznaczenie

PRZEZNACZENIE

handel

ico pietro

PIĘTRO

1 / 1

Szczegóły oferty 2058/3123/OLW Data dodania: 4 dni temu

Lokalizacja

Bestwina

Opis oferty

AGNIESZKA CZYRPAK
Agent prowadzący
608pokaż telefon

Bestwina ścisłe centrum

Na wynajem / sprzedaż funkcjonalny i bardzo dobrze doświetlony lokal usługowoużytkowy o powierzchni około 100 m², położony na piętrze budynku poczty w samym sercu Bestwiny.

Lokal wyróżnia się dużą ilością naturalnego światła liczne okna sprawiają, że przestrzeń jest jasna, komfortowa i przyjazna zarówno dla klientów, jak i pracowników.

UKŁAD POMIESZCZEŃ:
przestronna, otwarta sala główna (idealna pod działalność usługową lub handlową),
pomieszczenie socjalne,
dodatkowe małe pomieszczenie do własnej aranżacji (np. magazynek),
toaleta w korytarzu do wyłącznego użytkowania dla lokalu

NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:
świetna lokalizacja ścisłe centrum Bestwiny, budynek w którym mieści się Urząd Pocztowy
bezpośrednie sąsiedztwo urzędu gminy, stadionu oraz innych punktów usługowych,
bardzo duża dostępność miejsc parkingowych,
łatwy dojazd i dostęp do komunikacji autobusowej,
lokal jasny, ustawny i łatwy do aranżacji według własnych potrzeb,
idealny pod działalność wymagającą przestrzeni.

✔ IDEALNY POD:
szkołę tańca / zajęcia fitness / jogę,
salon fryzjerski lub kosmetyczny,
biuro, gabinet, pracownię,
działalność handlowousługową,
studio zajęć dla dzieci lub dorosłych.
Media: płatne wdł. zużycia
Kwota czynszu najmu to kwota brutto.

To miejsce daje dużą elastyczność aranżacyjną i świetne warunki do prowadzenia biznesu w dobrze skomunikowanej i rozpoznawalnej lokalizacji.Oferta na wyłączność.
Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z RE/MAX przy sprzedaży.

WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA TYLKO WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

RE/MAX Invest
ul. Wyzwolenia 1
43-300 Bielsko-Biała
33 8pokaż telefon

Informacja przekazywana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie sprawdzona.
W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
Numer oferty: 2058/3123/OLW
Nr licencji zawodowej: 19277

Statystyki ogłoszenia:

oko