Nowoczesne biuro 430 m² z 14 gabinetami, klimatyzacja Warszawa, Wawer, ul. Kosmatki - 430,0m2
POWIERZCHNIA
430,00 m2
PRZEZNACZENIE
biuro
PIĘTRO
4 / 5
Szczegóły oferty 25956/PBW/MAX Data dodania: dzisiaj
- Kategoria Lokale użytkowe na wynajem
- Lokalizacja mazowieckie, Warszawa, Wawer, ul. Kosmatki
- Powierzchnia całkowita430 m2
-
Cena
26 660 zł
- Cena za m2 62 zł/m2
- Piętro 4
- Liczba pięter w budynku 5
- Rok budowy 2020
- Przeznaczenie biuro, usługi, inne
Lokalizacja
Opis oferty
Nowoczesny moduł biurowy 430 m² brutto
Oferujemy funkcjonalne biuro o powierzchni 430 m², obejmujące 14 niezależnych gabinetów z możliwością elastycznej aranżacji. Wnętrza w podwyższonym standardzie, z przeszklonymi ścianami, zapewniają prestiżowy wygląd i świetne doświetlenie.
Lokal jest w pełni klimatyzowany, wyposażony w zaplecze socjalne i toalety, co gwarantuje komfort codziennej pracy.
Doskonała lokalizacja w pobliżu obwodnicy zapewnia szybki i wygodny dojazd z każdej części miasta.
Budynek:
Zespół hotelowo-biurowy składa się z budynku Hotelowego (***), w którym znajdzie się 100 pokoi gościnnych, zaplecze konferencyjne, restauracja, bar oraz miejsce pracy co workingowej oraz części przeznaczonej na powierzchnie biurowe pod wynajem, ok. 4.000 m2.
Budynek zlokalizowany jest w gminie Wawer w Warszawie.
W terenie zaprojektowano 138 miejsc parkingowych, w tym 2 miejsca z przeznaczeniem dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie stanowiska postojowe mają wymiary 2,50x5,00m. Stanowiska dla osób niepełnosprawnych zaprojektowano 3,60x5.00.
Nowoczesny charakter elewacji zapewnia odpowiedni dobór okładzin elewacyjnych z dominacją płyt granitowych. Budynek biurowy, który funkcjonalnie składa się z części biurowej (kondygnacje 2-5 i 2-4) oraz garażu otwartego na pierwszej kondygnacji. W centralnej części budynku jedna klatka schodowa i winda. W budynku hotelowym, na parterze obok głównego hallu wejściowego z recepcją, przewidziano restaurację z zapleczem kuchennym. Na piętrach 1-6, znajdują się pokoje hotelowe oraz towarzyszące funkcje usługowe (sale konferencyjne, pomieszczenia odnowy biologicznej, fitness). W budynku biurowym, na parterze zaprojektowano hall wejściowy z recepcją oraz zespół pomieszczeń technicznych. Pozostałą część tej kondygnacji zajmuje otwarty garaż. Na piętrach 1-4, po obwodzie budynku, znajdują się pomieszczenia biurowe typu open space, do aranżacji przez najemców. W strefie centralnej znajdują się sanitariaty oraz zaplecze socjalno-techniczne.
.
Zapraszam do kontaktu i na prezentacje obiektu.English description:
Modern office space: 430 m² gross
We offer a functional office space of 430 m², comprising 14 independent offices with flexible layout options. The high-end interiors, featuring glass walls, provide a prestigious look and excellent natural light.
The space is fully air-conditioned and equipped with break rooms and restrooms, ensuring comfort for daily work.
The excellent location near the ring road ensures quick and convenient access from any part of the city.
Zapraszam do kontaktu i na prezentacje obiektu.
Warunki handlowe
Koszty eksploatacyjne m2 : 23,00 PLN
Współ. pow. wspól. (%) : 10,00 %
Min. okres najmu (lat) : 5
Parking naziemny - miejsce : 280 PLN
Standard
Klimatyzacja : Tak
Wentylacja wymuszona : Tak
Otwierane okna : Tak
Podwieszane sufity : Nie
Podnoszone podłogi : Tak
Światłowód : Tak
Okablowanie komputerowe : Tak
Okablowanie elektryczne : Tak
Okablowanie telefoniczne : Tak
Bezpieczeństwo budynku
Ochrona : Tak
Monitoring : Tak
Recepcja : Tak
Budynek
Rodzaj budynku : Biurowiec
Bezpieczeństwo
Kontrola dostępu : Tak
Informacje o budynku
Rok budowy : 2020
Powierzchnia całkowita : 4 000 mkw.
Powierzchnia biurowa netto : 2 500 mkw.
Powierzchnia typowego piętra : 500 m2
Kondygnacje naziemne : 5
Winda : Tak
Więcej podobnych ofert nieruchomości na maxon.pl
Link do oferty: http://komercja.maxon.pl/oferta/powierzchniabiurowa-wynajem-warszawa-wawer-25956-PBW-MAX
Nasze usługi świadczymy w oparciu o umowę pośrednictwa, która gwarantuje Państwu bezpieczeństwo transakcji oraz pełną opiekę naszego doradcy przez cały okres trwania współpracy. Za wykonaną usługę pobieramy wynagrodzenie zgodnie z warunkami uzgodnionymi w zawartej umowie (za wyjątkiem umów zawartych w programie 0%).
Prezentowane oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu na okoliczności, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, MAXON Nieruchomości Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność.
Numer oferty: 25956/PBW/MAX
Osoba odpowiedzialna zawodowo: Tadeusz Wójcicki
Nr licencji zawodowej: 1
Statystyki ogłoszenia:
Podobne nieruchomości