Przestronny lokal biurowy po remoncie na Kazimierzu, 90 m2 Kraków, Kazimierz, św. Sebastiana - 88,93m2
POWIERZCHNIA
88,93 m2
PRZEZNACZENIE
biuro
PIĘTRO
parter / 3
Szczegóły oferty 11352 Data dodania: 6 dni temu
- Kategoria Lokale użytkowe na wynajem
- Lokalizacja małopolskie, Kraków, Kazimierz, św. Sebastiana
- Powierzchnia całkowita88,93 m2
-
Cena
4 000 zł
- Cena za m2 44,98 zł/m2
- Piętro Parter
- Liczba pięter w budynku 3
- Dostępne od1.07.2026r.
- Forma własności inny
- Przeznaczenie biuro
- Informacje dodatkowe:
- ogrzewanie
Lokalizacja
Opis oferty
Do wynajęcia przestronny lokal biurowy zlokalizowany na Parterze kamienicy przy ul. Św. Sebastiana na Kazimierzu.
Lokal o powierzchni blisko 90m2, świeżo po kapitalnym remoncie, z wymienionymi wszystkimi instalacjami oraz drzwiami wejściowymi ( trwają jeszcze ostatnie drobne prace wykończeniowe)
W skład lokalu wchodzą 4 przestronne pomieszczenia biurowe o powierzchniach 17m2, 12m2, 24m2 i 24 m2 ( jedno przystosowane pod instalację aneksu kuchennego), toaleta, oraz hol wejściowy.
Lokal idealnie nadaje sie na cele biurowe lub usługowe dzieki umiejscowieniu na parterze budynku ( wejście z holu )
Lokalizacja świetnie skomunikowana ( tramwaje przy ul. Dietla, oraz Starowiślnej)
Całkowity koszt najmu to 4000zl + opłaty za prąd , wodę i śmieci ( nie ma opłat administracyjnych, Wynajmujący nie jest płatnikiem podatku VAT)
Lokal dostępny początkiem lipca.
Zapraszam na prezentację,
Krzysztof Wzorek
Max Nieruchomości
tel. 603pokaż telefon
Przy podpisaniu umowy najmu wymagana kaucja dla wynajmującego, oraz prowizja dla biura.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Numer oferty: 11352
Statystyki ogłoszenia:
Podobne nieruchomości