Przestronne 3 pokoje z balkonem i miejscem parkingowym Wrocław, Krzyki, Brochów - 58,67m2
POWIERZCHNIA
58,67 m2
PIĘTRO
1 / 3
LICZBA POKOI
3
PARKING
-
Szczegóły oferty 1466-35 Data dodania: 2 dni temu
- Kategoria Mieszkania na sprzedaż
- Lokalizacja dolnośląskie, Wrocław, Krzyki, Brochów
- Powierzchnia całkowita58,67 m2
-
Cena
673 035 zł
- Cena za m2 11 471,54 zł/m2
- Liczba pokoi 3
- Piętro 1
- Liczba pięter w budynku 3
- Dostępne od15.05.2026r.
- Typ budynkublok
- Rok budowy 2025
- Forma własności własność
- Materiał inny
- Kuchniaaneks
- Informacje dodatkowe:
- winda, balkon, ogrzewanie miejskie
Lokalizacja
Opis oferty
Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 58,67m2 z balkonem o pow. 5,92m2– inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia.
Mieszkanie jest rozkładowe, 3 - pokojowe ma pow. 58,67 m2 znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą. Główna część mieszkania stanowi salon o pow. 24,39m2 z kuchnią w aneksie z salonu wyjście na balkon o pow. 5,92m2. W mieszkaniu są też dwa oddzielne pokoje o pow. 10,62m2 i 10,09m2, jest też łazienka z toaletą o pow. 4,51m2 i przedpokoju z miejscem na szafę w zabudowie. Wszystkie media miejskie włącznie z ogrzewanie miejskie!
W cenie mieszkania jest podwójne miejsce postojowe, zależne o wartości 57tyś.
Lokalizacja to wrocławski Brochów, gdzie króluje jeszcze dużo terenów zielonych świetnych na spacery i na podmiejski wypoczynek. To osiedle tworzone z myślą o najlepszym wykorzystaniu właśnie przyrody wokół, umiejscowione jest pomiędzy dwoma parkami – Bieńkowickim i Na Skraju. Zaledwie 16 minut zajmie dojście do Aqua Parku Brochowskiego, a 20 minut do stacji kolejowej Brochów - dojazd do Dworca Głównego koleją to 6mniut! Inwestycja jest również w zasięgu komunikacji miejskiej autobusowej 600m od przystanku.
Mieszkanie w kameralnym bloku w drugim etapie inwestycji już zakończonym obecnie w trakcie uzyskiwania pozwolenia na użytkowane – mieszkanie przekazywane jest w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Zakup od dewelopera bezpieczną umową deweloperską bez PCC i bez prowizji. Zapraszam na prezentacje
Ania Cieślak- Doradca klienta
Zadzwoń, napisz maila
tel. 535pokaż telefon
anna.ciskontaktuj się
Nr oferty 17/AC
Zamieszczone na naszych stronach informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
OFERTA CENOWA AKTUALNA NA DZIEŃ 15.05.2026 I OBOWIĄZUJE DO DNIA 15.05.2026
Numer oferty: 1466-35
Nr licencji zawodowej: 25291
Statystyki ogłoszenia:
Podobne nieruchomości