Mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż Wałbrzych,
349 000 PLN
5 915 zł/m2
Opis
Więcej
Oferta na wyłączność.
Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w bloku przy ul. Moniuszki.
Lokal składa się z przedpokoju, dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym oraz spiżarni/ pom. gospodarczego (przedłużenie kuchni).
Mieszkanie przeszło kapitalny remont, zmieniony został układ mieszkania przez co lokal jest w pełni rozkładowy. Użyte zostały materiały wysokiej jakości, na podłodze gres matowy oraz panele o klasie ścieralności AC6. Na ścianach nowe tynki oraz gładzie, dostawiane ściany (łazienka oraz przedpokój) docieplone/ wygłuszone wełną mineralną. Do kuchni doprowadzona siła.
Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci, ogrzewanie bez opomiarowania zużycia . Dodatkowo zamontowane zostało ogrzewanie podłogowe w łazience.
Czynsz wynosi jedyne 500 zł, na który składa się opłata za administracje, fundusz remontowy, ogrzewanie, sprzątanie klatki schodowej oraz monitoring.
Do budynku doprowadzony światłowód.
Dogodna lokalizacja, budynek znajduje się w niedalekiej odległości od ścisłego centrum, uczelni PWSZ, galerii handlowej. Przy bloku znajduje się ogrodzony plac zabaw oraz spory parking.
*Przewidywana termomodernizacja budynku*
Przedmiotowa oferta została sporządzona na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może ulec zmianie i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
::LINK DO STRONY
https://mphouse74.pl//oferta.aspx?id=6893951
::KONTAKT DO AGENTA
Mateusz Pilarczyk
721445512
721445512
mateusz.pilarczyk@mphouse74.pl
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Mateusz Pilarczyk (licencja nr: 23508)
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
- Mieszkanie:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 3
- Powierzchnia całkowita:
- 59 m2
- Lokalizacja:
- województwo: dolnośląskie powiat: Wałbrzych miejscowość: Wałbrzych