ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

62,26 m2

ico pietro

PIĘTRO

4 / 4

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

3

ico parking

PARKING

-

Szczegóły oferty 15956974 Data dodania: dzisiaj

Informacje dodatkowe:
balkon, kuchnia wyposażona
Okolica:
apteka, autobus, plac zabaw, przedszkole, szkoła

Lokalizacja

Ostróda, ul. Stefana Jaracza

Opis oferty

IV-1174. Mieszkanie w Ostródzie przy ul. Jaracza, w budynku wielorodzinnym, wykonanym z płyty w połowie lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku, na IV pietrze, suche słoneczne rozkładowe, składające się z trzech pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki i WC, o pow.62,26 m2.

Powierzchnią dodatkową jest duży balkon na stronę południowo-zachodnią oraz piwnica 4,24 m2. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.

Mieszkanie zadbane, nie wymaga remontu czy odświeżenia, ściany gładkie, pomalowane, w łazience, w WC i w kuchni glazura i terakota.

Dogodna lokalizacja, - blisko przedszkole, szkoła podstawowa, sklepy, przystanek komunikacji miejskiej, postój TAXI,apteka,  Do plazy i jeziora ok. 450 m

PEŁNA OBSŁUGA TRANSAKCJI, bezpłatna pomoc i doradztwo w uzyskaniu kredytu mieszkaniowego (współpraca z doradcą finansowym).

WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PONOSI WYŁĄCZNIE STRONA SPRZEDAJĄCA (ta zasada stosowana jest od założenia biura GEOPIONIER w 1996 roku).

Zainteresowanych NABYCIEM zapraszam codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 9-16, - w innym czasie PO TELEFONICZNYM UZGODNIENIU TERMINU.

Pośrednicy realizujący umowę:

Tomasz Panek, licencja zawodowa Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości nr 29365, - telefon nr 530pokaż telefon,

Piotr Panek, licencja zawodowa Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości nr 3541, - na rynku od 1996 roku. Członek Warmińsko-Mazurskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, telefon nr 606pokaż telefon

CENTRALNY REJESTR POŚREDNIKÓW w OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, Nr licencji pośrednika, ubezpieczenie OC, ..... znajdą Państwo na stronie: https://rejestr.pfrn.pl/posrednicy

Pozostałe oferty na

geopionier.pl

nieruchomosci-mazury.eu

geopionier.gratka.pl

geopionier.oferty.net

domiporta.pl

mozrizon.pl

nportal.pl

oferty.net

szybko.pl

gratka.pl

domy.pl

inne

Każdy odwiedzający nasze biuro może nieodpłatnie otrzymać kod rabatowy 10% na zakupy w Castorama Ostróda


Oferta wysłana z systemu SzybkoPlus.


Numer oferty: 15956974

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości