Mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż
Lublin,
Skrzetuskiego
559 000 PLN
11 695 zł/m2
Opis
Więcej
Ofertą sprzedaży jest mieszkanie zlokalizowane w ulubionej części przez mieszkańców Lublina - Lsm.
Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze bloku z windą przy ul. Skrzetuskiego.. W promieniu 1,5 km znajduje się miasteczko akademickie.
W pobliżu pełna infrastruktura, sklepy i punkty usługowe, przystanki autobusowe. Pod budynkiem znajdują się liczne miejsca postojowe oraz dużo zieleni.
Mieszkanie w trakcie remontu generalnego! Zdjęcia przedstawiają poprzednią realizację. Gotowe w połowie lipca.
Mieszkanie o powierzchni 47,8 m2 składa się z:
-salonu z balkonem,
-dwóch sypialni,
-łazienki,
-kuchni,
-przedpokoju.
W mieszkaniu został przeprowadzony gruntowny remont. Remont obejmował wymianę instalacji elektrycznej oraz kanalizacyjnej, wymianę drzwi wewnętrznych wraz z ościeżnicami. Na podłogach nowe wylewki oraz panele i płytki. Ściany zostały wyrównane oraz odmalowane. W łazience pojawił się prysznic, stolarska zabudowa łazienkowa oraz toaleta podtynkowa. Dodatkowo zamontowany został nowy bojler elektryczny do podgrzania wody - Ariston 60 l. Kuchnia w zabudowie stolarskiej ze sprzętami (płyta grzewcza, okap, piekarnik). Dodatkowo w przedpokoju również pojawiła się duża szafa wykonana na wymiar. Dzięki temu w mieszkaniu jest mnóstwo miejsca do przechowywania. W mieszkaniu zostały wymienione kaloryfery. Okna PCV. Całość mieszkania jest utrzymana w jasnych, przyjemnych barwach co zapewni ponadczasowość i uniwersalność. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Jest przytulne i bardzo funkcjonalne.
Mieszkanie ma założoną księgę wieczystą, nie jest zadłużone. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z bojlera. Czynsz wynosi 620 zł. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Mieszkanie dwustronne, ekspozycja wschód-zachód.
Jest to idealna propozycja dla rodzin jak i pod wynajem. Znakomita lokalizacja, komfortowy układ.
Zapraszam do kontaktu i na prezentację!
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
- Mieszkanie:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 3
- Powierzchnia całkowita:
- 47,80 m2
- Lokalizacja:
- województwo: lubelskie powiat: Lublin gmina: Lublin miejscowość: Lublin ulica: Skrzetuskiego