Mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż
Gdańsk, Żabianka,
Gospody
625 000 PLN
14 013 zł/m2
Opis
Więcej
Na sprzedaż słoneczne mieszkanie, zlokalizowane w sercu jednej z atrakcyjniejszych dzielnic - na Gdańskiej Żabiance.
Mieszkanie do remontu z dużym potencjałem! Położone w spokojnej, kameralnej części gdańskiej Żabianki, idealnie łączy wygodę miejskiego życia z bliskością natury. Do morza można dojść spacerem w zaledwie 15 minut. Miłośnicy ciszy, zieleni i aktywnego wypoczynku docenią bliskość Parku Regana oraz Parku Przymorze. Lokal zamieszkiwany od początku przez jedną rodzinę, co zapewnia jego dobrą historię użytkowania. Mieszkanie oferuje wiele możliwości aranżacyjnych - zapewnia realizację śmiałych wizji projektowych z uwagi na rozkład pomieszczeń.
Charakterystyka mieszkania:
Mieszkanie o powierzchni 44,6 m² posiada klasyczny rozkład charakterystyczny dla budownictwa z lat 70-tych:
Pokój dzienny z przejściem do sypialni,
Dodatkowy pokój przy kuchni, który można dowolnie zaaranżować,
Łazienka i przedpokój,
Wystawa zachodnia, w oddali widok na TPK.
Możliwości aranżacyjne:
Obecny układ 3-pokojowy można przekształcić w bardziej funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie: Przekształcenie pokoju przy kuchni w dużą, widną kuchnię.
Obecną kuchnię można zaaranżować na garderobę lub pomieszczenie gospodarcze.
Atuty lokalizacji
Bliskość plaży: Spacer do plaży w Jelitkowie zajmuje tylko kilkanaście minut, co czyni to mieszkanie idealnym dla miłośników nadmorskich spacerów i aktywności na świeżym powietrzu.
Doskonała infrastruktura: W najbliższej okolicy znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy oraz punkty usługowe - wszystko w zasięgu ręki.
Zielone otoczenie: Liczne tereny zielone zachęcają do rekreacji i odpoczynku.
Blisko Ergo Areny: Doskonała lokalizacja dla osób ceniących bliskość wydarzeń kulturalnych i sportowych.
Komunikacja miejska: Dogodne połączenia tramwajowe, autobusowe i kolejowe zapewniają łatwy dostęp do centrum Gdańska, Sopotu czy innych części Trójmiasta.
Dodatkowe informacje
Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w budynku bez windy.
Ekspozycja zachodnia - naturalne światło przez cały dzień.
Budynek z 1968 roku - solidne, trwałe wykonanie.
Idealne dla rodzin, par lub inwestorów szukających mieszkania na wynajem.
Do mieszkania przynależy piwnica.
Miejsca parkingowe koło bloku za szlabanem.
Zapraszamy na prezentację!