Mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż
Bydgoszcz, Kapuściska,
Szarych Szeregów
339 000 PLN
6 677 zł/m2
Opis
Więcej
Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie – ul. Szarych Szeregów, Bydgoszcz (Kapuściska)
Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m², położone na popularnym osiedlu Kapuściskaprzy ul. Szarych Szeregów.
Do mieszkania przynależy również piwnica o powierzchni 3,78 m², co daje dodatkową przestrzeń do przechowywania.
Układ pomieszczeń:
3 niezależne pokoje
osobna, widna kuchnia
łazienka z WC
przedpokój
Mieszkanie jest jasne, dobrze rozplanowane, idealne zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem.
Lokalizacja:
Doskonała komunikacja z resztą miasta – szybki i łatwy dojazd do centrum, uczelni, strefy przemysłowej czy głównych arterii komunikacyjnych.
W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przystanki komunikacji miejskiej oraz tereny zielone.
Idealne pod inwestycję!
Mieszkanie jest obecnie wynajmowane, co stanowi świetną okazję dla inwestorów – możliwość przejęcia lokalu z obecnymi najemcami i czerpania zysków od pierwszego dnia.
Wszystkie meble i sprzęty widoczne na zdjęciach pozostają w mieszkaniu, co oznacza, że lokal jest gotowy do zamieszkania lub dalszego wynajmu bez dodatkowych nakładów finansowych.
Nie czekaj – skontaktuj się, by umówić się na prezentację!
Mikołaj Alfut
729 057 289
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
- Mieszkanie:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 3
- Powierzchnia całkowita:
- 50,77 m2
- Lokalizacja:
- województwo: kujawsko-pomorskie powiat: Bydgoszcz gmina: Bydgoszcz miejscowość: Bydgoszcz dzielnica: Kapuściska ulica: Szarych Szeregów