ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

42,50 m2

ico pietro

PIĘTRO

1 / 1

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

2

ico parking

PARKING

garaż

Szczegóły oferty 2357

  • Kategoria Mieszkania na sprzedaż
  • Lokalizacja dolnośląskie, Wrocław, Krzyki, Brochów, Mościckiego
  • Powierzchnia całkowita42,50 m2
  • Cena

    335 000 zł

    Reklama ico Sprawdź ratę Sprawdź ratę RSSO 6,71%
    na dz. 24.11.25
    trade ico trade ico trade
  • Cena za m2 7 882,35 zł/m2
  • Liczba pokoi 2
  • Piętro 1
  • Liczba pięter w budynku 1
  • Typ budynkukamienica
  • Rok budowy 1936
  • Forma własności własność
  • Materiał cegła
  • Kuchniawidna
Informacje dodatkowe:
piwnica, ogródek, garaż, internet, kuchnia wyposażona, umeblowane, piecyk gazowy

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki, Brochów, Mościckiego

Opis oferty

ul. Mościckiego

Przestronne z potencjałem, do remontu dwupokojowe mieszkanie o pow. 42,50 m ( w KW z przynależnościami pow. 73,17 m ) w kamienicy z 1936 roku na Krzykach z ogródkiem i garażem wolnostojącym. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku jednopiętrowym składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki na półpiętrze. Na poddaszu znajdują się dwa pokoje, które przynależą do mieszkania i mogą służyć za dodatkową przestrzeń np. na biuro lub pracownię. Mieszkanie dwustronne, do remontu wymagające nakładów finansowych, ale z dużymi możliwościami aranżacyjnymi wnętrza. Rozkład pomieszczeń daje swobodę poruszania się w nim, a ustawny i funkcjonalny układ czyni to mieszkanie bardzo atrakcyjne i wygodne. Obecnie brak toalety, która jest na półpiętrze, ale istnieje możliwość przeniesienia jej do mieszkania. W mieszkaniu na podłogach panele podłogowe i kafle, na ścianach tynk cementowy, okna PCV, stropy drewniane, ogrzewanie piecem gazowym dwufunkcyjnym. Dużym atutem mieszkania jest świetna lokalizacja, wysokość pomieszczeń 2,90 m oraz niskie opłaty czynszowe. Budynek ogrodzonym i zadbany z miejscami postojowymi dla mieszkańców, dach po remoncie, klatka schodowa czysta.

Metraże poszczególnych pomieszczeń:

- pokój 18,20 m

- pokój 12,30 m

- kuchnia 7,50 m

- przedpokój 4,50 m

Przynależności do mieszkania

- ogródek o pow. 152 m z garażem wolnostojącym, 

- ogrzewane dwa pomieszczenia gospodarcze na poddaszu o pow. 12,07 m,

- piwnica o pow. 3,50 m, 

- trzy komórki lokatorskie znajdujące się na terenie posesji o łącznej pow. 14,11 m 

- toaleta na półpiętrze o pow. 1,20 m.

Bliskość komunikacji miejskiej oraz stacji kolejowej sprawia, iż nieruchomość jest idealnym miejscem do zamieszkania oraz dobrym kapitałem pod inwestycję. To wyjątkowe położenie nieruchomości sprawia, iż mieszkanie jest dla osób, którym zależy na mieszkaniu w miejscu ceniącym spokój, a zarazem wygodne położenie. Pełna infrastruktura, liczne usługi, sklepy spożywcze, Biedronka, restauracje, szkoły, przedszkola, przychodnie i szpital. Doskonałe połączenie z pozostałymi dzielnicami miasta.

Zakup lub najem Nieruchomości przez nasze biuro to przede wszystkim: 

bezpieczeństwo transakcji, dobra cena, indywidualne i elastyczne podejście do naszych klientów.

Możesz skorzystać również z: 

opieki prawnej przy transakcji, doradców kredytowych, kancelarii notarialnej oraz wsparcia wykwalifikowanych negocjatorów.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów art. 66 k.c., a przedstawione dane mają charakter informacyjny.


Numer oferty: 2357

Statystyki ogłoszenia:

oko