Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż
Warszawa, Żoliborz,
Podleśna
586 000 PLN
16 011 zł/m2
Opis
Więcej
ul. Podleśna 42, Mieszkanie znajduje się na cichym zamknięty zielonym osiedlu umiejscowiony na skraju lasu. “Przez płot” znajduje las Bielański oraz stadnina koni. Jednocześnie zaledwie 300 m od domu jest przystanek tramwajowy, z którego odjeżdża aż 6 linii: 1,4,6,15,17,18. Kolejnych 700 metrów spaceru doprowadzi nas do stacji metra Słodowiec.
Spółdzielnia mieszkaniowa bardzo sprawna, remonty przeprowadzane na bieżąco, teren wokół budynku zadbany. Czynsz administracyjny przy zerze osób zgłoszonych (czyli bez wody i śmieci), poniżej 600 zł.
W budynku nie ma windy!
Mieszanie jest jasne ciche składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Mieszkanie jest urządzone i gotowe do wprowadzenia. Jego wystrój jest jednak "nie na czasie", więc można również potraktować jako do remontu.
Dodatkową przestrzenią jest piwnica o 2,40 m2. Wszystkie okna wychodzą na południowy zachód.
Mieszkanie nie posiada KW, ale można ją założyć dysponujemy pismem ze spółdzielni o takiej możliwości. Można też kupić na kredyt!
Dostępne od teraz.
- Mieszkanie:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 2
- Powierzchnia całkowita:
- 36,60 m2
- Lokalizacja:
- województwo: mazowieckie powiat: Warszawa gmina: Warszawa miejscowość: Warszawa dzielnica: Żoliborz ulica: Podleśna