ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

37,00 m2

ico pietro

PIĘTRO

4 / 4

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

2

ico parking

PARKING

-

Szczegóły oferty INV122276 Data dodania: dzisiaj

Informacje dodatkowe:
piwnica, balkon

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz, gen. Józefa Zajączka

Opis oferty

Oferuję do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe  37 mkw.  w  niskim  budynku z  cegły z lat 60. na  klimatycznym Żoliborzu  - ul. gen. Zajączka. 
 Mieszkanie składa się z dwóch  pokoi, kuchni w aneksie,  łazienki  i przedpokoju.  Kuchnia otwarta na pokój,  wyposażona w kuchenkę gazową, okap,  lodówkę.    Meble widoczne na zdjęciach mogą pozostać w mieszkaniu. Na  podłodze parkiet dębowy malowany na ciemny kolor.  Z sypialni wyjście na balkon z widokiem na zielone podwórze. Lokal do odświeżenia lub remontu.
Klatka schodowa po remoncie.
Budynek ocieplony, otoczony zielenią, z ławeczkami na ogrodzonym  i zamykanym terenie 
Świetny punkt miasta - szybki dojazd we wszystkich kierunkach zapewniają tramwaje, autobusy i metro - do stacji metra Dworzec Gdański 10 min pieszo.  Dobry dojazd na Uniwersytet, Politechnikę  UKSW i  AWF. 
 Blisko sklepy, punkty usługowe, kina, kawiarnie - do CH Arkadia 5 min. pieszoI.
 Lokal sprawdzi się jako pierwsze mieszkanie dla singla lub pary a także jako inwestycja pod wynajem -  w prosty sposób można zmienić  układ mieszkania  na salonik z aneksem i i balkonem oraz dwie  niezależne sypialnie.
 Czynsz administracyjny ok. 700 zł 

 Polecam i zapraszam na prezentację!
Numer oferty: INV122276

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości