ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

38,00 m2

ico pietro

PIĘTRO

2 / 10

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

2

ico parking

PARKING

-

Szczegóły oferty RS-MS-776081 Data dodania: dzisiaj

Informacje dodatkowe:
piwnica, balkon

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz, Elbląska

Opis oferty

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w przyjemnej, spokojnej okolicy na Żoliborzu.

Na 38 m2 rozplanowane są dwa niezależne pokoje (18 i 11m) , zgrabna kuchnia (otwarta na salon) , przedpokój i łazienka. Do mieszkania przynależy niewielki balkon i piwnica. Stan lokalu dobry, dzięki czemu można wprowadzić się do niego od razu i powoli planować odświeżenie czy remont.
Na podłogach zadbany drewniany parkiet.

Dużym atutem jest winda, aczkolwiek lokal znajduje się na drugim piętrze, z ekspozycją okien na stronę zachodnią, dzięki czemu jest dobrze nasłonecznione w godzinach popołudniowych. 

Wszystkie pomieszczenia są umeblowane, a kuchnia urządzona i wyposażona. Sprzęt AGD już jest uwzględniony w cenie zakupu.

Budynek mieszkalny położony jest w bliskiej odległości od ulicy, przy której znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. Dojazd do centrum możliwy jest w ciągu kwadransa, Dla osób zmotoryzowanych - dostępność miejsc parkingowych przy ulicy.
Wokół świetnie rozwinięta infrastruktura. Blisko do galerii, apteki, szkoły czy rozmaitych punktów usługowych.  Wszystko to sprzyja wygodzie zamieszkiwania na co dzień.

Mieszkanie jest zadbane, choć może wymagać odświeżenia lub remontu według własnych upodobań. Jest to doskonała oferta dla osób poszukujących wygodnego i funkcjonalnego lokum w prestiżowej dzielnicy Żoliborz!

Zakupu można dokonać jedynie za środki własne, ponieważ trwają czynności związane z regulacją gruntu. Zapraszam na prezentację zatem zwłaszcza osoby dysponujące gotówką jak i te, które pragną zakupić mieszkanie na kredyt pod zabezpieczenie na innej nieruchomości.

Zapraszam na prezentację

Urszula Kwiecień
518pokaż telefon

Numer oferty: RS-MS-776081
Osoba odpowiedzialna zawodowo: Urszula Kwiecień

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości