ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

35,70 m2

ico pietro

PIĘTRO

1 / 8

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

2

ico parking

PARKING

-

Szczegóły oferty 63781/MS/MAX Data dodania: dzisiaj

  • Kategoria Mieszkania na sprzedaż
  • Lokalizacja mazowieckie, Warszawa, Bemowo, ul. Rozłogi
  • Powierzchnia całkowita35,70 m2
  • Cena

    550 000 zł

    Reklama ico Sprawdź ratę Sprawdź ratę RSSO 6,25%
    na dz. 19.01.26
    trade ico trade ico trade
  • Cena za m2 15 406,16 zł/m2
  • Liczba pokoi 2
  • Piętro 1
  • Liczba pięter w budynku 8
  • Typ budynkuinny
  • Rok budowy 1977
  • Materiał rama h
  • KuchniaPrześwit

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo, ul. Rozłogi

Opis oferty

Zapraszam do zakupu funkcjonalnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 35,7 mkw., położonego na pierwszym piętrze w zadbanym budynku.
Lokal składa się z:
pokoju dziennego z wyjściem na loggię (ekspozycja zachodnia),kuchni z prześwitem na pokój dzienny,
sypialni (ekspozycja zachodnia),
łazienki z kabiną prysznicową,
przedpokoju.Stan lokalu określany jako dobry minus. Na podłogach panele oraz terakota, okna PCV. Mieszkanie jest wyposażone w klimatyzację.
Do mieszkania przynależy piwnica.
Budynek wybudowany w 1977 roku w technologii rama H. Czyste klatki schodowe, nowa winda, suche piwnice.
Nieruchomość położona jest w cichym i spokojnym otoczeniu, z dala od głównych ulic, co zapewnia komfort mieszkania.
Bezproblemowe parkowanie przy budynku.
W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy, apteki, bazarek oraz banki.

Dogodna komunikacja – przystanki autobusowe przy ul. Lazurowej (ok. 300 m), do stacji Metro Bemowo
6 przystanków autobusowych.
Doskonała oferta jako pierwsze lokum dla singla lub pary, ewentualnie jako inwestycja pod wynajem.

Poglądowe zdjęcia udostępnione za pomocą: 
Google, My Maps (Google), e-mapa, geoportal, SIP, BIP, OnGeo.
Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości w dogodnym dla Państwa terminie. Jeśli macie Państwo pytania, proszę pisać i dzwonić.
Pracuję od poniedziałku do soboty w godzinach 7-19.
Prezentacja nieruchomości wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych (imię, nazwisko, PESEL) oraz podpisu stosownych dokumentów.
English description:
I invite you to purchase a functional, two-room apartment with an area of 35.7 sq.m., located on the first floor of a well-maintained building.
The apartment consists of:
a living room with access to a loggia (western exposure),a kitchen with a view of the living room,
a bedroom (western exposure),
a bathroom with a shower cabin,
a hall.The apartment is equipped with air conditioning. The condition of the premises is described as good minus. The floors are covered with panels and terracotta tiles, and the windows are PVC.
The apartment includes a basement.
The building was constructed in 1977 using H-frame technology. Clean staircases, new elevator, dry basements.
The property is located in a quiet and peaceful area, away from main streets, which ensures comfortable living. Easy parking next to the building.
There are numerous shops, pharmacies, a market, and banks in the immediate vicinity.
Convenient transport links – bus stops on Lazurowej Street (approx. 300 m), 6 bus stops to the Bemowo Metro station.


Poglądowe zdjęcia udostępnione za pomocą: 
Google, My Maps (Google), e-mapa, geoportal, SIP, BIP, OnGeo.
Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości w dogodnym dla Państwa terminie. Jeśli macie Państwo pytania, proszę pisać i dzwonić.
Pracuję od poniedziałku do soboty w godzinach 7-19.
Prezentacja nieruchomości wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych (imię, nazwisko, PESEL) oraz podpisu stosownych dokumentów.


Podstawowe
Cena za mkw. :  15 406,16 PLN
Stan lokalu : Do częściowego remontu

Pomieszczenia
Typ mieszkania : Mieszkanie
Salon : 15 mkw.
Kuchnia : Prześwit
Liczba łazienek : 1
Garderoba : Nie

Powierzchnia dodatkowa
Liczba balkonów : 1
Balkon : Loggia,
Piwnica : Tak
Komórka : Nie
Ogród : Nie

Media i wyposażenie
Ogrzewanie : CO miejskie,
Ciepła woda : Wodociąg miejski,
Gaz : Tak

Budynek
Rok budowy : 1977
Stan budynku : Dobry
Materiał : Rama H
Liczba pięter : 8
Winda : Tak
Udog. dla niepełnosprawnych : Nie

Opis
Wyposażenie kuchni : Kuchenka gazowa, Lodówka, Meble w zabudowie kuchennej, Okap, Zlewozmywak,
Wyposażenie łazienek : Pralka, Prysznic,


Więcej podobnych ofert nieruchomości na maxon.pl
Link do oferty: http://mieszkania.maxon.pl/oferta/mieszkanie-sprzedaz-warszawa-bemowo-63781-MS-MAX
Nasze usługi świadczymy w oparciu o umowę pośrednictwa, która gwarantuje Państwu bezpieczeństwo transakcji oraz pełną opiekę naszego doradcy przez cały okres trwania współpracy. Za wykonaną usługę pobieramy wynagrodzenie zgodnie z warunkami uzgodnionymi w zawartej umowie (za wyjątkiem umów zawartych w programie 0%).
Prezentowane oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu na okoliczności, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, MAXON Nieruchomości Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność.


Numer oferty: 63781/MS/MAX
Osoba odpowiedzialna zawodowo: Ireneusz Dołgań
Nr licencji zawodowej: 1

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości