To ogłoszenie jest już nieaktualne

To ogłoszenie jest już nieaktualne.

Ogłoszenia archiwalne prezentujemy w celu budowania wartościowej bazy średnich cen nieruchomości.

Zobacz aktualne ogłoszenia z lokalizacji: Bemowo, Warszawa, mazowieckie

Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Powstańców Śląskich

35,40 m2
599 000 PLN 16 921 zł/m2
Opis

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim piętrze w bloku z 2001 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich.

Pierwotnie mieszkanie zaprojektowane było jako dwupokojowe- obecnie zaaranżowane jest jako jedna przestrzeń open space i składa się z:
-pokoju dziennego,
-otwartej kuchni,
-łazienki,
-holu.
Wysokość ponad 2,60m.
W łatwy sposób można przywrócić dwa pokoje za pomocą ścianki działowej.

Budynek położony jest w samym sercu Bemowa. Tuż przy wyjściu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. Okolica oferuje dostęp do zaplecza handlowego i uslugowego.

Wysokość czynszu to ok. 450 zł.


Sobota i niedziela dyżur w biurze w godzinach 8:30 - 21:00. W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić 795 327 829, wysłać SMS lub wysłać zapytanie na adres e-mail: lech@lechnieruchomosci.pl, oddzwonimy.
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)


Więcej
Mieszkanie:
na sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Powierzchnia całkowita:
35,40 m2
Lokalizacja:
województwo: mazowieckie powiat: Warszawa gmina: Warszawa miejscowość: Warszawa dzielnica: Bemowo ulica: Powstańców Śląskich

Podobne oferty w tej lokalizacji