Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż Szklarska Poręba - 32,23m2
POWIERZCHNIA
32,23 m2
PIĘTRO
1 / 1
LICZBA POKOI
2
PARKING
-
Szczegóły oferty SMBAJO174
- Kategoria Mieszkania na sprzedaż
- Lokalizacja dolnośląskie, Szklarska Poręba
- Powierzchnia całkowita32,23 m2
-
Cena
650 000 zł
- Cena za m2 20 167,55 zł/m2
- Liczba pokoi 2
- Piętro 1
- Liczba pięter w budynku 1
- Dostępne od28.11.2025r.
- Typ budynkuapartamentowiec
- Rok budowy 2024
- Materiał pustak
- KuchniaPokój z aneksem kuchennym
- Informacje dodatkowe:
- balkon, internet
Lokalizacja
Opis oferty
Na sprzedaż wyjątkowy apartament usytuowany na 1 piętrze w budynku z 2024 roku w Szklarskiej Porębie Biała Dolina. Jedna z najwyżej położonych i najpiękniejszych lokalizacji w mieście, z widokiem na Karkonosze i Góry Izerskie.
Apartament o powierzchni użytkowej 36,23 m² (ok. 42 m² po podłodze) składa się z salonu z aneksem, sypialni, łazienki oraz balkonu z widokiem na panoramę gór. W cenie miejsce parkingowe pod budynkiem.
Blisko szlaków, tras narciarskich, rowerowych i atrakcji po stronie czeskiej. Centrum oddalone o 15 minut spacerem.
Wysoki standard, pełne wyposażenie, sprawdzony model wynajmu, pozytywne opinie gości. Możliwość przejęcia gotowego biznesu. Dostępny od zaraz.
Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Numer oferty: SMBAJO174
Statystyki ogłoszenia:
Podobne nieruchomości