Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż
Szczecin, Pogodno,
ks. Bolesława Domańskiego
1 197 504 PLN
17 972 zł/m2
Opis
Więcej
PARTER| KAMIENICA| 2 POKOJE | STAN DEWELOPERSKI
LOKALIZACJA:
Pogodno to jedna z najbardziej zielonych i prestiżowych dzielnic Szczecina, pełna historycznej zabudowy, eleganckich willi i spokojnych uliczek. Jest to idealne miejsce dla osób szukających połączenia komfortu życia w mieście z bliskością natury. W pobliżu ul. Domańskiego 9 znajdują się liczne parki, takie jak Park Kasprowicza, oraz liczne trasy spacerowe. Dzielnica słynie z dobrej infrastruktury - znajdziesz tu sklepy, szkoły, restauracje oraz szybki dostęp do centrum miasta. Pogodno oferuje wyjątkowy klimat i wysoki standard życia.
"DOMAŃSKIEGO 9"
Inwestycja przy ul. Domańskiego 9 w Szczecinie to rewitalizacja stuletniej poniemieckiej willi, która została przekształcona w cztery luksusowe apartamenty. Budynek powstał w 1926 roku, a teraz, dzięki pracom konserwatorskim, odzyskał swój dawny blask. Projekt obejmuje renowację oryginalnych detali architektonicznych, takich jak wykusz i stolarka drzwiowa, oraz zagospodarowanie terenu. Apartament na najwyższym piętrze posiada dodatkową antresolę, a całość harmonijnie łączy nowoczesne rozwiązania z historycznym charakterem miejsca.
ROZKŁAD:
* komunikacja- 13,46m2
* kuchnia 14,65 m2
* pokój dzienny 19,57 m2
* łazienka 5,31 m2
* sypialnia 13,64 m2
razem: 66,63 m2
Do apartamentu możliwość zakupu miejsca postojowego w kwocie 100 000 zł.
Apartament w stanie deweloperskim- przedstawione zdjęcia mają charakter poglądowy i są wizualizacjami, które mogą odbiegać od rzeczywistego wyglądu nieruchomości.
Przedstawione powyżej propozycje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.
Zespół White Wood dokłada starań, aby każda z ofert była rzetelnie sprawdzona i aktualna.
- Mieszkanie:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 2
- Powierzchnia całkowita:
- 66,63 m2
- Lokalizacja:
- województwo: zachodniopomorskie powiat: Szczecin gmina: Szczecin miejscowość: Szczecin dzielnica: Pogodno ulica: ks. Bolesława Domańskiego