Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż
Pruszków,
Janusza Korczaka
760 000 PLN
15 200 zł/m2
Opis
Więcej
Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe mieszkanie dwupokojowe, położone w spokojnej części Pruszkowa, w dzielnicy Bąki - na granicy z Piastowem.
Lokalizacja
Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym: przystanek autobusowy mieści się tuż przy osiedlu, a do stacji PKP Piastów można dojść pieszo w ok. 15 minut. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się także węzeł autostrady A2, a park Mazowsze oddalony jest o zaledwie 10 minut spacerem. W pobliżu znajdują się również szkoła podstawowa, przedszkole i żłobek.
Nieruchomość
Mieszkanie mieści się na wysokim parterze w budynku z 2010 roku, na terenie zamkniętego osiedla z monitoringiem.
Układ mieszkania:
salon z aneksem kuchennym – 26,32 m²sypialnia – 13,85 m²łazienka – 3,92 m²przedpokój – 5,41 m²balkon – 8,68 m²komórka lokatorska – 4,81 m²Pomieszczenia mają wysokość 3 m. Większość mebli została wykonana na wymiar, co zapewnia dużą ilość miejsca do przechowywania.
Standard wykończenia
W 2022 roku przeprowadzono generalny remont, dzięki czemu mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia i nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Zamontowana została również klimatyzacja. Sprzedaż obejmuje sprzęt AGD w zabudowie: lodówkę, piekarnik, płytę, zmywarkę oraz okap – wszystko w doskonałym stanie, gotowe do użytku od pierwszego dnia.
Dodatkowe informacje
Istnieje możliwość zakupu miejsca parkingowego w garażu podziemnym w cenie 30 000 zł. Nieruchomość wolna od obciążeń i hipoteki, gotowa do sprzedaży.
Ze względu na ograniczoną liczbę zdjęć i ich jakość mogę przesłać więcej fotografii przez WhatsApp.
Ogłoszenie prywatne – agencjom dziękujemy.
- Mieszkanie:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 2
- Powierzchnia całkowita:
- 50 m2
- Lokalizacja:
- województwo: mazowieckie powiat: pruszkowski gmina: Pruszków miejscowość: Pruszków ulica: Janusza Korczaka