ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

47,13 m2

ico pietro

PIĘTRO

1 / 3

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

2

ico parking

PARKING

-

Szczegóły oferty SMZORU743 Data dodania: dzisiaj

Informacje dodatkowe:
balkon, umeblowane

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Opis oferty

Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47 m2 w zadbanej kamienicy na Zawarciu. Na powierzchnię składają się dwa ustawne i przestronne pokoje, kuchnia, przedpokój oraz łazienka z toaletą. Mieszkanie posiada balkon oraz przynależną piwnicę. Znajduje się na 1 piętrze, klatka schodowa jest po remoncie a wejście zabezpieczone jest domofonem. Mieszkanie charakteryzuje się solidną konstrukcją i unikalnym klimatem, trudnym do znalezienia w nowoczesnym budownictwie a wysokie sufity zapewniają poczucie przestrzeni. W pobliżu przystanek autobusowy, w kilka minut można dostać się do Centrum lub w inne rejony miasta. Pod blokiem ogólnodostępne miejsca parkingowe.
Dookoła kamienicy znajdują się rozległe tereny zielone, które zapewniają mieszkańcom możliwość odpoczynku i relaksu na łonie natury, jednocześnie nie rezygnując z miejskich udogodnień.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.


Numer oferty: SMZORU743

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości