Bezczynszowe mieszkanie 2 pok. z ogródkiem w Dziewięrzu Dziewięcierz, Dziewięcierz - 48,7m2
POWIERZCHNIA
48,70 m2
PIĘTRO
parter
LICZBA POKOI
2
PARKING
-
Szczegóły oferty 86 Data dodania: wczoraj
- Kategoria Mieszkania na sprzedaż
- Lokalizacja podkarpackie, Dziewięcierz, Dziewięcierz
- Powierzchnia całkowita48,70 m2
-
Cena
70 000 zł
- Cena za m2 1 437,37 zł/m2
- Liczba pokoi 2
- Piętro Parter
- Typ budynkudom wielorodzinny
- Forma własności własność
- Materiał cegła
Lokalizacja
Opis oferty
Ofertą sprzedaży jest mieszkanie bezczynszowe, położone w miejscowości Dziewięcierz w gminie Horyniec-Zdrój.
Lokal w skład którego zaliczamy dwa pokoje, kuchnie, łazienkę oraz przedpokój, usytuowany jest w środkowej części budynku wielorodzinnego. Do dyspozycji mieszkańców jest również mały ogród, idealny do relaksu, uprawy warzyw czy organizacji grilla.
Mieszkanie to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną zamieszkać w otoczeniu natury, ciesząc się jednocześnie komfortem i wygodą.
Zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości na żywo!
Renata Niemiec
tel. +48 8pokaż telefon
Potrzebujesz kredyt na zakup swojej nieruchomości?
Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultacje! Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową oraz przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowy.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego
Numer oferty: 86
Nr licencji zawodowej: 23694
Statystyki ogłoszenia: