Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż
Człuchów,
Traugutta
Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkania na sprzedaż na ul. Traugutta, położonego w centrum miasta. To doskonała okazja dla osób poszukujących nieruchomości o potencjale inwestycyjnym lub dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z własnym mieszkaniem.
Mieszkanie znajduje się na parterze bloku mieszkalnego i posiada powierzchnię 44,8m2. Składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki. Przestrzeń ta czeka na nowego właściciela, mieszkanie nie wymaga remontu, ani wkładu finansowego. Mieszkanie wykończone w bardzo dobrym standardzie.
Niski czynsz w wysokości 360 zł/miesięcznie stanowi dodatkowy atut tej oferty, co sprawia, że utrzymanie nieruchomości jest bardzo korzystne finansowo.
Lokalizacja w centrum miasta zapewnia łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych punktów usługowych, szkoły, sklepów, restauracji oraz komunikacji miejskiej, co czyni to miejsce jeszcze bardziej atrakcyjnym dla potencjalnych nabywców.
W pobliżu Miejski Dom Kultury, lokalne sklepy , supermarkety, przedszkole, szkoła ponadpodstawowa.
Jeśli szukasz mieszkania dla własnych potrzeb lub szansy na inwestycję w atrakcyjnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i umówić na spotkanie w celu osobistego zapoznania się z nieruchomością. Nie przegap tej okazji!
:: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::