Mieszkanie czteropokojowe na sprzedaż Wrocław, Stare Miasto,
1 285 000 PLN
13 967 zł/m2
Opis
Więcej
DWA NIEZALEŻNE klimatycznie urządzone apartamenty w samym sercu Wrocławia, tylko 700m od Ratusza.
Apartamenty o łącznej pow.ok.92m po podłodze (w KW 81,23), z oddzielnymi licznikami na media, po kapitalnym remoncie w 2018r, nowocześnie zaaranżowane w stylu loft, w pełni wyposażone z systemem rekuperacji!
Większe ok.57m to przestronny salon z aneksem, duża sypialnia, łazienka z prysznicem.
Mniejsze ok.35m to obszerny salon z aneksem garderoba/sypialnia, łazienka z prysznicem.
Wysokie sufity 3,75m stwarzają dodatkowo niepowtarzalny charakter nieruchomości.
Mieszkania są położone na parterze w SECESYJNEJ KAMIENICY po kapitalnym remoncie, co niewątpliwie dodaje prestiżu nieruchomości.
Dodatkowym atutem nieruchomości są dwa niezależne wejście od podwórza bez klatki schodowej, co dodaje prywatności.
Przestronne łukowe okna z wystawą południową stwarzają niepowtarzalny klimat.
Gotowe do zamieszkania lub wynajmu krótko lub długoterminowego - wysoka stopa zwrotu!
Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej!
Dodatkowym atutem jest fakt, że mieszkania są w trakcie oficjalnego podziału na dwie niezależne nieruchomości z odrębnymi księgami wieczystymi.
Oferta godna uwagi, zapraszam do kontaktu i na prezentację!
Zapraszam do kontaktu i na prezentację :)
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji co do ceny i dostępności i nie stanowi oferty w rozumieniu zapisów z art. 66 i następnych K.C.
Nasze biuro może pobierać wynagrodzenie za pośrednictwo od Strony Kupującej.
Współpracujemy z innymi biurami w zakresie pośrednictwa.
- Mieszkanie:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 4
- Powierzchnia całkowita:
- 92 m2
- Lokalizacja:
- województwo: dolnośląskie powiat: Wrocław gmina: Wrocław-Stare Miasto miejscowość: Wrocław dzielnica: Stare Miasto