To ogłoszenie jest już nieaktualne

To ogłoszenie jest już nieaktualne.

Ogłoszenia archiwalne prezentujemy w celu budowania wartościowej bazy średnich cen nieruchomości.

Zobacz aktualne ogłoszenia z lokalizacji: Śródmieście, Warszawa, mazowieckie

Mieszkanie czteropokojowe na sprzedaż Warszawa, Śródmieście, aleja Jana Pawła II

157,30 m2
2 988 700 PLN 19 000 zł/m2
Opis

WE SPEAK ENGLISH – PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US

Hamilton May prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 157 m2, położonego w dogodnej lokalizacji na Muranowie. 

Mieszkanie o powierzchni 157 m2 a w nim znajduje się: 

* obszerny salon z aneksem kuchennym, który można również zaaranżować na jadalnię,

* trzy niezależne pokoje, które można zagospodarować jako sypialnie, pokój gościnny bądź gabinet,

* dwie łazienki, w tym jedna wyposażona w kabinę prysznicową, a w drugiej znajduje się wanna,

* garderoba, 

* korytarz,

* przedsionek. 

Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie, bez mebli, co daje pełną swobodę aby samodzielnie zaaranżować przestrzeń mieszkalną. Trzy niezależne pokoje powodują poczucie prywatności. Mieszkanie jest przestronne i świetnie zorganizowane, oferując dużo miejsca do przechowywania, co przekłada się na wysoki komfort codziennego użytkowania.

Do mieszkania przynależą trzy miejsca postojowe na parkingu podziemnym. 

Osiedle Ostrowska to kompleks mieszkalny położony w doskonałej lokalizacji – przy al. Jana Pawła II 61, na rogu ulic Anielewicza i Miłej. Inwestycja została zrealizowana przez Spółdzielnię Budowlano-Mieszkaniową Dembud, a budowa zakończyła się pod koniec 1998 roku. Budynki mają 12 pięter i oferują zarówno mieszkania, jak i lokale usługowe.

Budynek położony jest w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji blisko. Nieopodal znajduje się Westfield Arkadia. W pobliżu liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, łatwy dojazd do stacji metro Dworzec Gdański, gdzie również znajduje się stacja PKP Warszawa Gdańska. Z mieszkania jest również łatwy dojazd do Wisłostrady.

Cena 2 988 700 PLN + opcjonalnie miejsce w parkingu podziemnym (50 000 PLN )

Wszystkie osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Numer oferty: 21595

Niniejsze ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego.


Więcej
Mieszkanie:
na sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia całkowita:
157,30 m2
Lokalizacja:
województwo: mazowieckie powiat: Warszawa miejscowość: Warszawa dzielnica: Śródmieście ulica: aleja Jana Pawła II

Podobne oferty w tej lokalizacji