ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

82,03 m2

ico pietro

PIĘTRO

1 / 6

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

4

ico parking

PARKING

-

Szczegóły oferty 22912 Data dodania: dzisiaj

  • Kategoria Mieszkania na sprzedaż
  • Lokalizacja mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe, Żupnicza
  • Powierzchnia całkowita82,03 m2
  • Cena

    1 490 000 zł

    Reklama ico Sprawdź ratę Sprawdź ratę RSSO 6,26% na dz. 16.02.26 trade ico trade ico trade
  • Cena za m2 18 164,09 zł/m2
  • Liczba pokoi 4
  • Piętro 1
  • Liczba pięter w budynku 6
  • Dostępne od13.03.2026r.
  • Typ budynkuapartamentowiec
  • Rok budowy 2020
  • Forma własności własność
  • Materiał inny
  • Kuchniaoddzielna
Informacje dodatkowe:
winda, taras, balkon, ogrzewanie centralne, internet

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe, Żupnicza

Opis oferty

WE SPEAK ENGLISH – PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US

BEZ PROWIZJI

Z przyjemnością prezentujemy komfortowe czteropokojowe mieszkanie, które łączy w sobie starannie zaprojektowaną przestrzeń, nowoczesne rozwiązania i funkcjonalny układ wnętrz. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, estetykę oraz wysoką jakość codziennego życia.

Komfortowe i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 82 m², które łączy przestrzeń dzienną z wyraźnie oddzieloną częścią prywatną. Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia wygodę codziennego życia, a duże przeszklenia gwarantują dobre doświetlenie wnętrz.

Układ mieszkania:

* przestronny salon z wydzieloną strefą jadalnianą oraz wyjściem na duży balkon,

* jasna kuchnia z funkcjonalną zabudową,

* trzy sypialnie, które mogą pełnić funkcję sypialni głównej, pokoju dziecięcego lub gabinetu,

* łazienka z wanną,

* łazienka z prysznicem, zwiększająca komfort domowników,

* pralnia / pomieszczenie gospodarcze,

* przedpokój z miejscem na pojemne szafy,

* duży balkon o powierzchni ponad 10 m².

Dzięki wyraźnemu podziałowi na strefę dzienną i prywatną, mieszkanie zapewnia komfort wszystkim domownikom. Duża liczba pomieszczeń daje wiele możliwości aranżacyjnych, a balkon stanowi idealne miejsce do relaksu na świeżym powietrzu.

Heimstaden Żupnicza to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa na Pradze Południe, oferująca funkcjonalne mieszkania 1-5 pokojowe z przestronnymi balkonami, ogródkami lub tarasami. Inwestycja posiada certyfikat BREEAM oraz wyposażona jest w panele fotowoltaiczne, co podkreśla jej proekologiczny i energooszczędny charakter. Inwestycja obejmuje sześciopiętrowy budynek, w którym wszystkie lokale są w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania.

Właścicielem nieruchomości jest Heimstaden – wiodąca europejska firma działająca w sektorze nieruchomości mieszkaniowych. Grupa jest obecna w Norwegii, Szwecji, Danii, Finlandii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii, Czechach i Polsce. Heimstaden dysponuje około 161 tys. mieszkań o łącznej wartości około 30 mld euro. Firma koncentruje się na nabywaniu, budowie, sprzedaży i zarządzaniu budynkami w oparciu o najwyższej jakości standardy współpracy z partnerami i klientami.

Hamilton May jest oficjalnym partnerem Heimstaden w zakresie sprzedaży nieruchomości.

Lokalizacja przy ul. Żupniczej, na styku Kamionka i Grochowa, zapewnia doskonałą komunikację dzięki bliskości Dworca Wschodniego, przystanków autobusowych, pobliskiej stacji metra Stadion Narodowy oraz znajdującego się zaledwie o trzy przystanki dalej Ronda Wiatraczna — jednego z kluczowych węzłów komunikacyjnych Warszawy, ułatwiającego szybki dojazd do różnych części miasta, w tym do ścisłego centrum. W otoczeniu znaleźć można urokliwe tereny zielone, jak Park Skaryszewski i Park Obwodu Praga AK, a także rozwiniętą infrastrukturę społeczną – szkoły, przedszkola, sklepy, restauracje oraz galerie handlowe, np. Wileńska i Koneser.

Projekt Heimstaden Żupnicza to nie tylko komfort życia, ale i wyjątkowa historia miejsca. Praga Południe to dzielnica o bogatej, niepowtarzalnej tożsamości — w sąsiedztwie inwestycji znajdują się murale nawiązujące do nieczynnego toru kolarskiego przy Mińskiej oraz legendarnego syfonu z Bazaru Różyckiego, będącego symbolem przedwojennej Warszawy.

Cena 1 125 000 PLN + miejsce w parkingu podziemnym (50 000 PLN )

W celu uzyskania dalszych informacji na temat powyższej oferty, zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

Szczegóły oferty dostępne na heimstaden_com (ze względów technicznych adres zapisano z podkreślnikiem; w pasku adresu przeglądarki należy podkreślnik zastąpić kropką).

Numer oferty: 22912

Niniejsze ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego.


Numer oferty: 22912

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości