ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

96,75 m2

ico pietro

PIĘTRO

-1 / 1

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

4

ico parking

PARKING

-

Szczegóły oferty KAN-MS-5781-67 Data dodania: 10 dni temu

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Opis oferty


    Dom (98m2) plus garaż (18m2) w cenie mieszkania !!!   
 
           
 
    Fajna lokalizacja blisko gór !!!! ale 6,5 km do centrum Bielska-Białej 

Oferujemy do sprzedaży  ostatni  nowo wybudowany budynek (budynek B) w zabudowie szeregowej (8 segmentów)  o powierzchni całkowitej 116 m2 (mieszkalnej 96,75 i wiata garażowa/garaż 19,25 m2) zlokalizowany na  ładnie położonej działce na granicy  Bielska-Białej i miejscowości Kozy przy ul. Sadowej 30A-H(boczna od ul. Krańcowej Bielsko-Biała) . Powierzchnia działki to ok 300m2. 
Niewątpliwym atutem domu jest  położenie blisko gór, z ładnym widokiem, z dojazdem drogą asfaltową. 


Położenie działki sprawia, że jest niezwykle widokowa i ładnie nasłoneczniona. 
Dojazd do działki drogą gminną  asfaltową, dobrze skomunikowaną. 
W pobliżu przystanek autobusowy MZK , basen, kościół szkoła i przedszkole ok. 2km, sklep 800m. 
Miejsce nieruchomości umożliwia piesze wycieczki w góry lub rowerowe. 
W centrum miejscowości znajdują się przedszkola, 3 szkoły podstawowe (w tym 1 prywatna), liceum, centrum sportowo-widowiskowe, basen. 


Sprzedawany budynek  jest w stanie surowym zamkniętym  tzn. budynek wybudowany z pustaka ceramicznego 25cm, dach pokryty dachówką cementową płaską wyposażony w okna trzyszybowe z ciepłym montażem i drzwi wejściowe.  Do budynku doprowadzone są media  prąd,  woda, kanalizacja i internet światłowodowy. Wykonana kanalizacja deszczowa (studnia chłonna). Gotowa instalacja odgromowa. Budynek ocieplony styropianem grubości 20 cm. Ogrodzenie między budynkami - ogrodzenie panelowe.

W całym budynku zainstalowane rolety zewnętrzne elektryczne sterowane na pilota. 

Za dodatkową opłata możliwość doprowadzenia budynku do stanu deweloperskiego (instalacje wewnętrzne, tynki, wylewki, ogrzewanie itd).
   


B udynek bardzo energooszczędny, zbudowany z pustaka ceramicznego 25 cm, stropy betonowe lane, ocieplenie zewnętrzne 20 cm styropianu, fundamenty styropian 15 cm !!!. Dach pokryty dachówką płaską co sprawia, że budynek wygląda bardzo ładnie i nowocześnie. Okna 3-szybowe na chyba najlepszym na rynku profilu VEKA w ciepłym montażu, z zewnątrz antracyt, wewnątrz białe. 


Konstrukcja budynku (brak balkonów a więc mostków cieplnych, brak okien dachowych), kształt oraz zastosowane technologie sprawiają, że budynek będzie niezwykle tani w eksploatacji. 

Budynek starannie zaprojektowany co sprawia, że jest niezwykle praktyczny o bardzo przemyślanym rozkładzie pomieszczeń. Na parterze mamy salon z kuchnią i miejscem na stół w jadalni, pom. gospodarcze/spiżarnię pod schodami, mały pokój (gabinet/sypialnia) oraz łazienkę, w której mamy miejsce na prysznic, wc i umywalkę, a także na ew. pralkę i suszarkę. Z salonu wyjście na spory ogródek. 
Na 1 piętrze znajdują się łazienka (z miejscem na wannę lub prysznic, wc, umywalkę i pralkę), 3 sypialnie oraz pomieszczenie, które w zależności od potrzeb może służyć jako garderoba lub np. pralnia z pomieszczeniem gospodarczym). 


Położenie budynku i ukształtowanie dachu pozwala na zamontowanie paneli fotowoltaicznych. 


Na obecnym etapie istnieje jeszcze możliwość pewnych zamian w samym budynku. 

Co wyróżnia budynek na tle innych: ocieplenie ścian 20cm styropianu (większość 15cm), ocieplenie fundamentów 15 cm styropian (większość budynków 10cm), instalacja odgromowa (w większości budynków brak-bo nie jest wymagana przepisami), już wylane schody na piętro betonowe (oszczędność kilka tysięcy złotych) 

  Spokojne miejsce, wśród zabudowy jednorodzinnej, z widokiem na
góry z dobrym dojazdem do centrum Bielska-Białej (6,5 km).


ROZKŁAD POMIESZCZEŃ PARTER :
powierzchnia użytkowa  49,83m2 +    wiata  garażowa/garaż  19,25 m2   
- wiatrołap      3,02m2
- p/pokój        4,01m2
- łazienka        5,94m2
- spiżarnia      2,20m2
- pokój            6,98 m2
- aneks kuchenny  5,48m2
- salon        22,20m2
- wiata  garażowa/garaż  19,25 m2 

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ PODDASZE :
powierzchnia użytkowa  46,92 m2,
- p/pokój        3,10m2
- łazienka        5,31m2
- garderoba    4,70m2
- pokój          10,80m2
- pokój          11,51m2
- pokój          11,50m2

Odległości:

Bielsko-Biała:   
Ratusz 7,3 km
CH Sfera 6,9
PKP Główna 7,7km
PKP Krzemionki 800m
przystanek autobusowy 950m   

KOZY:   
szkoła: 2,3 km
basen: 2,3 km
Centrum Widowiskowo-Sportowe 2,3 km
Urząd Gminy 2,6 km
boisko piłki nożnej: 800    m

Na chwilę obecną dostępny tylko budynek B  z etapu drugiego (pierwszy etap wyprzedany).     

 
CENA: 559 000 ZŁ 

   

BEZ PODATKU PCC!
Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura

SERDECZNIE POLECAMY.   


 
    Nota prawna
Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości ma charakter informacyjny i poglądowy ale nie stanowi oferty handlowej określonej w art. 66 i następnych KC.   
  Licencja osoby odpowiedzialnej zawodowo : nr 5497.     

 

      **** UMOWA NA  WYŁĄCZNOŚĆ ****     

Zobacz Wirtualny Spacer: https://panoramy.galactica.pl/bck/157642

::DANE BIURA
KANON Nieruchomości
Barlickiego 25
43-300 Bielsko-Biała
33/8pokaż telefon

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Robert Waluś (licencja nr: 5497)

--------------------------


Licencja osoby odpowiedzialnej zawodowo za tę ofertę : nr 5497.

NOTATKA  INFORMACYJNA:
Na stronie  biura oraz portali zewnętrznych zawarty opis oferty sporządzony jest  na podstawie oględzin nieruchomości  i informacji uzyskanych od właściciela .
Może być aktualizowany i nie stanowi oferty handlowej określonej w art.66 Kodeksu Cywilnego. 
W rozumieniu przepisów prawa przedstawiona oferta ma charakter informacyjny.


Oferta wysłana z systemu BCK Galactica


Numer oferty: KAN-MS-5781-67
Nr licencji zawodowej: 5497

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości