To ogłoszenie jest już nieaktualne

To ogłoszenie jest już nieaktualne.

Ogłoszenia archiwalne prezentujemy w celu budowania wartościowej bazy średnich cen nieruchomości.

Zobacz aktualne ogłoszenia z lokalizacji: Śródmieście, Wrocław, dolnośląskie

Kawalerka na sprzedaż Wrocław, Śródmieście, Bolesława Prusa

28 m2
549 000 PLN 19 607 zł/m2
Opis

Opiekun oferty:

Katarzyna Tichy

tel: 602 101 602

Serdecznie polecam wyjątkową kawalerkę o powierzchni 28 m2, zlokalizowaną w budynku z 2019 roku. Mieszkanie jest starannie wykończone, nowoczesne i gotowe do wprowadzenia. Dużym atutem jest przestronny taras o powierzchni 17 m2.

Otoczenie nieruchomości::

Mieszkanie znajduje się przy ulicy Bolesława Prusa 6, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji we Wrocławiu tuż przy malowniczym, zielonym Ołbinie, zaledwie kilka minut spacerem od ścisłego centrum miasta.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, kawiarnie, restauracje i punkty usługowe, a także tereny rekreacyjne, takie jak Park Tołpy czy bulwary nad Odrą. Doskonała komunikacja miejska pozwala sprawnie dotrzeć w każdy zakątek Wrocławia.

Układ pomieszczeń:

- Przedpokój

- Salon z aneksem

- Łazienka

- Taras 17m2

Najważniejsze informacje::

- Zamknięte osiedle

- Budynek z 2019r

- W pełni wyposażone

- Wysoki standard wykończenia

- Przestrzenie wspólne otoczone zielenią

- idealne na wynajem

Rekomendacja Eksperta SDP Nieruchomości:

Ze względu na doskonałą lokalizację serdecznie polecam to mieszkanie inwestorom szukającym atrakcyjnej nieruchomości na wynajem. Polecam! Marcin Wierzchowski

Niedostateczne środki? To nie problem.

Pomagamy w uzyskaniu finansowania na tę i inne nieruchomości.

Zapraszam na prezentację!

Katarzyna Tichy

tel. 602 101 602


Więcej
Mieszkanie:
na sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Powierzchnia całkowita:
28 m2
Lokalizacja:
województwo: dolnośląskie powiat: Wrocław gmina: Śródmieście miejscowość: Wrocław dzielnica: Śródmieście ulica: Bolesława Prusa

Podobne oferty w tej lokalizacji