Kawalerka na sprzedaż Gdynia, Witomino, Konwaliowa - 26,0m2
Oferta na wyłączność
POWIERZCHNIA
26,00 m2
PIĘTRO
4 / 4
LICZBA POKOI
1
PARKING
miejsce parkingowe
Szczegóły oferty PH200719 Data dodania: 20 dni temu
- Kategoria Mieszkania na sprzedaż
- Lokalizacja pomorskie, Gdynia, Witomino, Konwaliowa
- Powierzchnia całkowita26 m2
-
Cena
349 000 zł
- Cena za m2 13 423,08 zł/m2
- Liczba pokoi 1
- Piętro 4
- Liczba pięter w budynku 4
- Typ budynkuinny
- Rok budowy 1970
- Forma własności Spół. Własn. Prawo Do Lokalu
- Informacje dodatkowe:
- piwnica, miejsce parkingowe
Lokalizacja
Opis oferty
Na sprzedaż przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 26 m², położona na ostatnim piętrze czteropiętrowego budynku w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni - Witomino. To doskonała propozycja zarówno dla studenta, singla czy pary, jak i dla inwestora poszukującego mieszkania pod wynajem. Mieszkanie sprawdzi się także jako idealna przestrzeń dla osób pracujących zdalnie, ceniących ciszę i wygodę codziennego życia.
Atuty nieruchomości:
- Funkcjonalny układ pozwala na łatwe wydzielenie strefy do pracy, wypoczynku i snu - idealne rozwiązanie dla osób pracujących zdalnie.
- Duże okna i ostatnie piętro zapewniają maksymalne doświetlenie oraz pełen komfort prywatności
- Pełna infrastruktura handlowo-usługowa w zasięgu kilku minut pieszo - wszystko, czego potrzebujesz, masz pod ręką.
- Bezpośrednie sąsiedztwo lasu i tras spacerowych czyni to miejsce idealnym dla miłośników natury i aktywnego trybu życia.
Lokalizacja:
Nieruchomość położona jest w jednej z najlepiej skomunikowanych, a jednocześnie wyjątkowo zielonych dzielnic Gdyni - Witominie. To idealne miejsce dla osób ceniących szybki dostęp do centrum miasta (zaledwie 3 km - 8 minut samochodem lub 15 minut autobusem do ul. Świętojańskiej) oraz bliskość przyrody. Witomino to dzielnica łącząca komfort życia w mieście z ciszą i spokojem natury.
W skład mieszkania wchodzą:
- Przestronny salon, pełniący także funkcję sypialni, z możliwością wydzielenia komfortowej strefy do pracy - z okien rozpościera się kojący widok na otaczającą zieleń.
- Jasna, w pełni zagospodarowana kuchnia z miejscem do przygotowywania posiłków.
- Łazienka w jasnych barwach, gotowa do aranżacji zgodnie z własnym gustem.
- Ustawny przedpokój z możliwością zabudowy i stworzenia dodatkowej przestrzeni do przechowywania.
W bezpośrednim sąsiedztwie:
- Przystanki ZKM zapewniające szybkie i wygodne połączenie z centrum Gdyni i innymi dzielnicami, jak i doskonały dojazd do Trójmiejskiej Obwodnicy.
- W okolicy znajdują się centra handlowe Riviera i Witawa oraz hala widowiskowo-sportowa Polsat Plus Arena Gdynia - idealne miejsce na zakupy i rozrywkę.
- W sąsiedztwie Gdyńskie Centrum Zdrowia, przychodnie lekarskie i gabinety stomatologiczne.
- W okolicy piekarnie, restauracje, kawiarnie oraz punkty gastronomiczne na każdą okazję.
- Bezpośredni dostęp do lasu, parków, tras rowerowych i terenów zielonych Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.
- Bogata oferta punktów handlowo-usługowych w najbliższym otoczeniu gwarantuje wygodę codziennego życia.
Grzegorz Complak
nr oferty: PH200719
Ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Numer oferty: PH200719
Statystyki ogłoszenia:
Podobne nieruchomości