ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

469,11 m2

ico przeznaczenie

PRZEZNACZENIE

inne

ico pietro

PIĘTRO

-

Szczegóły oferty 769529

Informacje dodatkowe:
kanalizacja
Okolica:
apteka, autobus

Lokalizacja

Milicz

Opis oferty

Nieruchomości Apartament
Marta Falkowska
☎️794pokaż telefon


Na sprzedaż: Kamienica w sercu Milicza - idealna inwestycja!


Oferujemy na sprzedaż kamienicę zlokalizowaną w samym centrum Milicza, bezpośrednio przy rynku, który przeszedł ostatnio renowację. To doskonała propozycja dla inwestorów poszukujących nieruchomości z ogromnym potencjałem.

Najważniejsze informacje:

Powierzchnia działki: 280 m²

Powierzchnia zabudowy: 219,20 m², w tym budynek mieszkalny z oficyną: 128,10 m

Powierzchnia użytkowa: 205,13 m²

Powierzchnia pomieszczeń pomocniczych: 144,58 m²

Powierzchnia pomieszczeń przynależnych: 146,40 m²

Kubatura: 1298 m³

Budynek wymaga remontu, jednak dach był remontowany, jest w bardzo dobrym stanie

Przestronne zaplecze oraz dobudowane budynki gospodarcze

Ogrzewanie: na dole piec węglowy, na górze instalacja gazowa

Roczny podatek od nieruchomości wynosi 500zł

Układ nieruchomości:

Parter: lokal użytkowy 22,22 m2 i mieszkanie 48 m2

1 piętro: mieszkanie 93,56m2 - wyremontowane

2 piętro: strych użytkowy, w którym zaczęto prace remontowe

3 piętro: strych

Możliwości adaptacyjne:
Kamienica doskonale nadaje się na:

Restaurację

Sklep

Lokale usługowe

Apartamenty na wynajem

Mieszkania na sprzedaż 


Dzięki swojej lokalizacji oraz przestronnej powierzchni budynek może zostać zaadaptowany według własnych potrzeb i kreatywnej wizji.

To wyjątkowa okazja, aby zainwestować w nieruchomość w dynamicznie rozwijającej się części Milicza.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania większej ilości informacji oraz umówienia się na prezentację nieruchomości!


Marta Falkowska
☎️794pokaż telefon

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Prowizja jest uzgadniania indywidualnie, na spotkaniu i zależy od zakresu wykonywanych obowiązków na rzecz klienta zamawiającego.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą z dnia 26 lipca 2024 r. o zmianie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o ochronie baz danych oraz ustawy o zbiorowym zarządzaniu prawami autorskimi i prawami pokrewnymi, wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Numer oferty: 769529

Statystyki ogłoszenia:

oko