ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

620 m2

ico rodzaj działki

RODZAJ DZIAŁKI

budowlana

ico droga dojazdowa

DROGA DOJAZDOWA

utwardzona

Szczegóły oferty 5656/3123/OGS

Lokalizacja

Wisła, Malinka

Opis oferty

MAŁGORZATA STRAWA
Agent prowadzący
668pokaż telefon


Szukasz miejsca na wypady w góry z możliwością noclegu latem i zimą, swojego azylu, miejsca w którym wyciszysz się, odpoczniesz i nikt nie będzie zakłócał Ci spokoju?

To wszystko jest możliwe na tej działce, bardzo zadrzewionej, położonej w wyższych partiach Wisły Malinki, na której znajduje się mały drewniany domek z widokowym tarasem.
Tu spędzisz poranki z kubkiem gorącej kawy wsłuchany w śpiew ptaków, obejrzysz wschód słońca, a wieczorem zachód. Miejsce umożliwia spędzanie większości czasu na łonie natury, gdyż w pobliżu znajdują się liczne szlaki turystyczne. W odległości 2 kilometrów znajdują się stoki narciarskie Cieńków i Klepki, a także skocznia narciarska im. A.Małysza

Działka w urokliwej dzielnicy Wisła Malinka jest położona na wysokości powyżej 550 m n.p.m., co zapewnia piękne widoki. Na działce znajduje się również pomieszczenie gospodarcze. Działka ogrodzona z niewielkim spadem.
Domek 25 m2
Działka 620 m2

Domek wykonany w technologii drewnianej, ocieplenie 10 cm, taras 20 m2, dwa wejścia, kuchnia, łazienka, pokój.

Gaz w granicy działki.


RE/MAX Invest
ul. Wyzwolenia 1
43-300 Bielsko-Biała
Tel: 33 8pokaż telefon

Informacja przekazywana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie sprawdzona.
W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
Numer oferty: 5656/3123/OGS
Nr licencji zawodowej: 19277

Statystyki ogłoszenia:

oko