ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

8 600 m2

ico rodzaj działki

RODZAJ DZIAŁKI

budowlana

ico droga dojazdowa

DROGA DOJAZDOWA

asfaltowa

Szczegóły oferty 147

Lokalizacja

Uszew

Opis oferty

Na sprzedaż: Działka budowlana usługowo-mieszkaniowa 86 ar Uszew, gm. Gnojnik, ok. 5 km od Brzeska

Lokalizacja: Uszew, gmina Gnojnik, powiat brzeski, woj. małopolskie

Powierzchnia: 8600 m (86 ar)

Przeznaczenie: tereny usługowo-mieszkaniowe (zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego)

Dojazd: droga utwardzona a następnie gminna asfaltowa. 

Media: prąd, wodociąg, gaz i kanalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie działki.

Cena: 269 000 zł

Opis nieruchomości:

Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 86 ar, położona w malowniczej miejscowości Uszew, zaledwie 5 km od Brzeska. Działka urokliwie położona na lekkim wzniesieniu, w sąsiedztwie niewielkiego lasku i luźnej zabudowy domów. Działka znajduje się w spokojnej okolicy, z lekkim nachyleniem terenu, idealna pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, inwestycję deweloperską lub prowadzenie działalności gospodarczej.

Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem MU zabudowa mieszkaniowo-usługowa, co pozwala na szeroki zakres inwestycji: domy jednorodzinne, bliźniaki, lokale usługowe, małe zakłady lub biura.

Atuty oferty:

Atrakcyjna lokalizacja blisko Brzeska, autostrady A4 i drogi krajowej 75. Duża powierzchnia z możliwością podziału. Spokojna okolica, jednocześnie dobrze skomunikowana. Idealna pod inwestycję lub budowę wymarzonego domu z działalnością gospodarczą. Media dostępne przy działce. Dobre nasłonecznienie, widok na okoliczne wzgórza

Odległości:

Brzesko 5 km. Zjazd z autostrady A4 8 km. Kraków ok. 60 km. Tarnów ok. 35 km

Zainteresowany? Skontaktuj się już dziś! 

Tel. 600pokaż telefon

Monika Noga MONO Nieruchomości 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości


Numer oferty: 147

Statystyki ogłoszenia:

oko