ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

1 133 m2

ico rodzaj działki

RODZAJ DZIAŁKI

budowlana

ico droga dojazdowa

DROGA DOJAZDOWA

-

Szczegóły oferty 589/14150/OGS Data dodania: 17 dni temu

Okolica:
szkoła, przedszkole, las, park

Lokalizacja

Tomczyn

Opis oferty

Jeśli marzysz o własnym kawałku ziemi, gdzie poranna kawa smakuje lepiej wśród śpiewu ptaków niż w miejskim zgiełku, ta oferta zasługuje na Twoją uwagę.
Na sprzedaż działka o powierzchni 1133 m², położona w malowniczej miejscowości Tomczyn, w gminie Grabów nad Pilicą. To wyjątkowa lokalizacja dla osób, które cenią kontakt z naturą, a jednocześnie chcą mieć wygodny dostęp do miasta i codziennych udogodnień.
Okolicę otaczają rozległe lasy, a w niewielkiej odległości płynie rzeka Pilica – jedno z najpiękniejszych miejsc regionu dla miłośników kajakarstwa, wędkarstwa, spacerów i aktywnego wypoczynku. Jesienią pobliskie lasy zachęcają do grzybobrania, a przez cały rok pozwalają odetchnąć od codziennego tempa życia.
Do Warki jest zaledwie około 7 km, dzięki czemu sklepy, szkoły, restauracje czy pozostała infrastruktura są zawsze na wyciągnięcie ręki. Ostatnie około 500 metrów prowadzi drogą gruntową, co dodatkowo podkreśla spokojny i kameralny charakter tego miejsca.
Działka posiada wydane warunki zabudowy, co daje możliwość realizacji wymarzonego domu całorocznego lub rekreacyjnego. W sąsiedztwie znajdują się już zabudowania, wykorzystywane głównie jako domy letniskowe, dzięki czemu okolica zachowuje swój cichy i wypoczynkowy charakter.
Energia elektryczna dostępna jest w bezpośrednim sąsiedztwie działki, co ułatwia przyszłe zagospodarowanie terenu.
To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż samej działki. To miejsce, w którym można stworzyć przestrzeń do odpoczynku, rodzinnych spotkań i życia bliżej natury – bez rezygnowania z wygody, jaką daje bliskość Warki.
Jeżeli od dłuższego czasu rozglądasz się za działką, na której naprawdę można zwolnić i cieszyć się spokojem, warto zobaczyć ją na żywo. Niektóre lokalizacje trudno oddać na zdjęciach – ich atmosferę najlepiej poczuć osobiście.

Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
Numer oferty: 589/14150/OGS

Statystyki ogłoszenia:

oko