ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

1 050 m2

ico rodzaj działki

RODZAJ DZIAŁKI

inna

ico droga dojazdowa

DROGA DOJAZDOWA

utwardzona

Szczegóły oferty ZUCE191 Data dodania: dzisiaj

Lokalizacja

Nieborowice, Jaworowa

Opis oferty

Działka budowlana pod lasem w Nieborowicach 11km od Centrum Gliwic.
W ofercie jeszcze 6 działek na sprzedaż - każda o powierzchni ponad 1000 m2!  (dokładne powierzchnie widoczne na zdjęciach).

Nieborowice to wieś w powiecie gliwickim, dobrze rozwijająca się, która cieszy coraz większą popularnością wśród mieszkańców pobliskich miast takich jak Knurów czy Gliwice.

Ta oferta dotyczy działki o powierzchni 1050m2
Nieruchomość gruntowa w kształcie prostokąta.

Spełnij swoje marzenia właśnie w tym miejscu! W zielonej, cichej i spokojnej okolicy. W sąsiedztwie pól i lasów.

Media: prąd na działce, woda gminna w drodze wewnętrznej.
Każdy nowy właściciel wraz z zakupem działki nabywa udział 1/10 w drodze wewnętrznej. (udział w drodze już w cenie działki).

Teren przeznaczony jest pod zabudowę jednorodzinną. W MPZP i oznaczony jako 3MNb (dopuszcza się dla budynków w zabudowie bliźniaczej powierzchnię działki nie mniejszą niż 500 m² oraz szerokość frontu działki nie mniejszą niż 14 m)

Zamieszkaj w tym miejscu i ciesz się życiem!


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.


Numer oferty: ZUCE191

Statystyki ogłoszenia:

oko