Malownicza działka 4931 m² z widokiem na Górę Żar Międzybrodzie Żywieckie, Letniskowa 0 - 4931,0m2
POWIERZCHNIA
4 931 m2
RODZAJ DZIAŁKI
rolna
DROGA DOJAZDOWA
utwardzona
Szczegóły oferty REMAX-6147/3123/OGS Data dodania: wczoraj
- Kategoria Działki i grunty na sprzedaż
- Lokalizacja śląskie, Międzybrodzie Żywieckie, Letniskowa 0
-
Powierzchnia
całkowita 4 931 m2
Sprawdź MPZP
-
Cena
260 000 zł
- Cena za m2 52,73 zł/m2
- Rodzaj działki rolna
- Droga dojazdowautwardzona
- Ogrodzenie działkiinne
Lokalizacja
Opis oferty
KRYSTIAN STAŃCZYK
Agent prowadzący
693pokaż telefon
Działka położona jest przy ul. Letniskowej, z malowniczym widokiem na Górę Żar. Oddalona zaledwie 1,5 km od aeroklubu na Górze Żar i 2 km od Jeziora Międzybrodzkiego, stanowi idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury i aktywny wypoczynek.
Z jednej strony rozciąga się z niej piękny widok, z drugiej otacza ją spokojny las. To wyjątkowa przestrzeń, w której panuje cisza i pełen relaks.
Działka nr 2672/5 ma powierzchnię 4931 m², w całości rolna. Jej kształt zbliżony jest do prostokąta o wymiarach ok. 130 × 35 m. Do nieruchomości prowadzi szeroki, uregulowany dojazd bezpośrednio z ul. Letniskowej.
Na terenie działki znajduje się studnia. Prąd dostępny jest w odległości ok. 30 m (na słupie), a gaz w odległości ok. 80 m.
Kupujący nie płaci prowizji.
Zadzwoń już dziś i umów się na prezentację!
RE/MAX Invest
ul. Wyzwolenia 1
43-300 Bielsko-Biała
33 8pokaż telefon
Informacja przekazywana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie sprawdzona.
Oferta dodana z propertly.io
Nr oferty w biurze: REMAX-6147/3123/OGS/1/2
Numer oferty: REMAX-6147/3123/OGS
Statystyki ogłoszenia: