ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

50 815 m2

ico rodzaj działki

RODZAJ DZIAŁKI

budowlana

ico droga dojazdowa

DROGA DOJAZDOWA

asfaltowa

Szczegóły oferty 911/1998/OGS Data dodania: 5 dni temu

Okolica:
szkoła, przedszkole, las

Lokalizacja

Marynin

Opis oferty

:: Krótko:
Marynin | 5,08 ha | MPZP pod zabudowę jednorodzinną | prestiżowa lokalizacja | potencjał inwestycyjny

Działka podzielona na mniejsze działki z wydzielona działką drogową.

:: Dla kogo?
Dla inwestora poszukującego dużego terenu z potencjałem wzrostu wartości w rozwijającej się części aglomeracji warszawskiej.
Dla dewelopera rozważającego realizację kameralnego osiedla domów jednorodzinnych lub rezydencji w otoczeniu zieleni.
Dla osób szukających bezpiecznej lokaty kapitału w gruncie, którego wartość od lat systematycznie rośnie wraz z rozwojem okolicznych miejscowości.

:: Atuty?
  • Działka o powierzchni ponad 5 ha
  • Obowiązujący MPZP przewidujący zabudowę mieszkaniową jednorodzinną typu rezydencjonalnego
  • Prestiżowa lokalizacja w Maryninie
  • Kameralne sąsiedztwo nowej zabudowy jednorodzinnej
  • Możliwość realizacji inwestycji o charakterze rezydencjonalnym
  • Dynamicznie rozwijający się rejon Grodziska Mazowieckiego i Książenic
  • Wszystkie media dostępne w drodze: prąd, gaz oraz wodociąg
  • Zaledwie 4 km do trasy S8
  • Około 10 minut do centrum Grodziska Mazowieckiego
  • Duży potencjał wzrostu wartości nieruchomości w długim terminie

:: Dlaczego ta nieruchomość jest interesująca dla inwestora?
Duże działki z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego należą dziś do coraz rzadszych ofert na rynku. Szczególnie w lokalizacjach położonych w bezpośrednim zapleczu Warszawy.
Marynin i sąsiednie Książenice od wielu lat przyciągają osoby poszukujące większych działek, prywatności oraz wysokiej jakości życia. Rozwój infrastruktury, dostęp do szkół, usług i terenów rekreacyjnych sprawiają, że okolica stale zyskuje na popularności zarówno wśród rodzin, jak i inwestorów.
Powierzchnia ponad 5 hektarów daje szerokie możliwości planowania przyszłego zagospodarowania terenu zgodnie z zapisami MPZP. To propozycja dla inwestorów, którzy myślą długoterminowo i szukają gruntów o realnym potencjale rozwoju.

:: Co w okolicy?
W pobliskich Książenicach znajdują się:
  • szkoła i przedszkola,
  • Carrefour Market,
  • szkółka piłkarska Legii Warszawa,
  • liczne obiekty sportowe i rekreacyjne,
  • restauracje i punkty usługowe.
Dodatkowym atutem są rozległe tereny zielone, ścieżki spacerowe oraz dogodny dostęp do infrastruktury komunikacyjnej.

:: Szczegóły MPZP:
  • przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa typu rezydencjonalnego na działkach leśnych,
  • możliwość realizacji usług do 30% powierzchni całkowitej budynku,
  • minimalna powierzchnia biologicznie czynna: 85%,
  • maksymalna wysokość zabudowy: 10 m.
Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, zapraszam do kontaktu.

Tomasz Skwarek
+48 6pokaż telefon
________________________ WE ARE ENGLISH SPEAKING AGENTS. DO NOT HESITATE TO CONTACT US. Treść niniejszego ogłoszenia ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, ale jest zaproszeniem do współpracy z Państwem. Zawarte w ogłoszeniu informacje pochodzą przede wszystkim od właściciela nieruchomości. Zespół En Casa dokłada starań, aby każda z ofert była rzetelnie sprawdzona oraz aktualna. Usługa jest wykonywana w profesjonalny sposób, w celu zapewnienia Państwu jak najpełniejszego bezpieczeństwa. Jako biuro nieruchomości świadczymy usługi w oparciu o umowę pośrednictwa, która zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy. Pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji, zgodnie z warunkami określonymi w zawartej umowie. _____________ Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
Numer oferty: 911/1998/OGS
Nr licencji zawodowej: 25643

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości