ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

4 189 m2

ico rodzaj działki

RODZAJ DZIAŁKI

budowlana

ico droga dojazdowa

DROGA DOJAZDOWA

utwardzona

Szczegóły oferty KWA899549 Data dodania: dzisiaj

Lokalizacja

Hoczew

Opis oferty

Na sprzedaż wyjątkowa działka położona na wzgórzu w malowniczej miejscowości Hoczew, gmina Lesko. Nieruchomość wyróżnia się panoramicznym widokiem na okoliczne wzgórza i tereny zielone, oferując idealne miejsce pod budowę domu całorocznego lub rekreacyjnego.

Dla działki zostały wydane warunki zabudowy obejmujące budynek mieszkalny wraz z budynkiem gospodarczym, co pozwala na sprawną realizację inwestycji.

Dojazd zapewnia droga gminna utwardzona płytami betonowymi, gwarantująca wygodny dostęp do nieruchomości przez cały rok.

Lokalizacja przypadnie do gustu osobom poszukującym ciszy, prywatności i kontaktu z naturą. W sąsiedztwie znajduje się jedynie niewielki obszar zabudowy, dzięki czemu okolica zachowuje spokojny i kameralny charakter.
Numer oferty: KWA899549
Osoba odpowiedzialna zawodowo: Magdalena Stabryła

Statystyki ogłoszenia:

oko