ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

6 563 m2

ico rodzaj działki

RODZAJ DZIAŁKI

rolna

ico droga dojazdowa

DROGA DOJAZDOWA

polna

Szczegóły oferty REMAX-6144/3123/OGS Data dodania: wczoraj

Lokalizacja

Dzianisz, 0

Opis oferty

KORDIAN OCHOCKI
  Agent prowadzący
  533pokaż telefon
     
Oferuję na sprzedaż działkę nieruchomość gruntową, składającą się z kilku działek rolnych przylegających do siebie o łącznej powierzchni 6 563 m² w malowniczej miejscowości Dzianisz, w rejonie znanym z niesamowitych górskich krajobrazów. Nieruchomość zachwyca panoramicznym widokiem na Tatry   który sprawia, że jest ono wyjątkowe.
Działka położona jest w cichej i spokojnej części miejscowości, w otoczeniu łąk i natury. Dostęp do drogi publicznej zapewnia możliwość dojazdu, przy czym ostatni odcinek zalecany jest samochodem z napędem 4x4. Brak mediów na działce to gwarancja naturalnego, nieskażonego charakteru terenu i możliwość stworzenia miejsca dokładnie według własnej wizji w przyszłości.
Przedstawiane działki posiadają MPZP i są objęte symbolem 'R' - tereny rolne. 
Ukształtowanie terenu lekko pochyłe. Brak mediów na działce. Kształt nieruchomości zbliżony do trapezu.
Działki są z ukierunkowaniem w stronę południa przez co są bardzo dobrze nasłonecznione.

Numery działek, których dotyczy ogłoszenie:
1) 768
2) 769
3) 772/18
4) 773/9
5) 772/17
6) 773/6
To doskonała propozycja dla inwestorów i osób poszukujących działki o unikalnych walorach krajobrazowych. Takie lokalizacje stają się coraz rzadsze  to inwestycja w miejsce z ogromnym potencjałem i pięknem, którego nie da się podrobić.
Serdecznie zapraszam do kontaktu.

  RE/MAX Invest
  ul. Wyzwolenia 1
  43-300 Bielsko-Biała
  33 8pokaż telefon
   
  Informacja przekazywana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie sprawdzona.


Oferta dodana z propertly.io
Nr oferty w biurze: REMAX-6144/3123/OGS/1/2


Numer oferty: REMAX-6144/3123/OGS

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości