ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

1 004 m2

ico rodzaj działki

RODZAJ DZIAŁKI

budowlana

ico droga dojazdowa

DROGA DOJAZDOWA

-

Szczegóły oferty VTS-GS-7213 Data dodania: dzisiaj

Lokalizacja

Chybie

Opis oferty


  Na sprzedaż: 2 działki budowlane - Chybie 

Oferujemy na sprzedaż  dwie sąsiadujące ze sobą działki budowlane  położone w spokojnej części Chybia. Nieruchomości są  świeżo po podziale , co gwarantuje przejrzysty stan prawny i gotowość do zakupu.

Każda z działek ma powierzchnię  nieco ponad 1000 m²  oraz  udział w drodze dojazdowej . Teren objęty jest przeznaczeniem  pod zabudowę jednorodzinną , co czyni ofertę idealną pod budowę domu.

Wszystkie media znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie działek:
- woda
- prąd
- gaz
- kanalizacja

Dużym atutem nieruchomości jest  bliskość zbiornika Goczałkowickiego , sprzyjająca rekreacji i wypoczynkowi. Okolica jest  cicha, zielona i spokojna , z luźną zabudową jednorodzinną.

  Cena podana w ogłoszeniu dotyczy jednej działki. 
Na sprzedaż dostępne są  dwie działki położone obok siebie , co daje możliwość zakupu jednej lub obu - np. pod większą inwestycję lub dla rodziny.

Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia prezentacji.

--------------------------

OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO.
UMÓW SIĘ Z NASZYM DORADCĄ JUŻ DZIŚ!

POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOK – CODZIENNIE NOWE OFERTY!!

UWAGA:
Prezentowana oferta nieruchomości sporządzona została na podstawie dokumentów oraz oświadczeń uzyskanych od właściciela podczas oględzin nieruchomości, ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. 

1. USŁUGA POŚREDNICTWA JEST USŁUGĄ ODPŁATNĄ. (Art. 179b. Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami "Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1)nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2)nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3)najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4)innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części."
2. ZA OBEJRZENIE DANEJ NIERUCHOMOŚCI BIURO NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT, wymagane jednak jest zawarcie umowy pośrednictwa i określenie wynagrodzenia biura w razie dojścia do transakcji.


Oferta wysłana z systemu BCK Galactica


Numer oferty: VTS-GS-7213

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości