Dom na sprzedaż Warszawa, Wawer, Mirtowa - 134,12m2
POWIERZCHNIA
134,12 m2
POWIERZCHNIA DZIAŁKI
290 m2
LICZBA POKOI
5
RODZAJ DOMU
segment
Szczegóły oferty 29909
- Kategoria Domy na sprzedaż
- Lokalizacja mazowieckie, Warszawa, Wawer, Mirtowa
- Powierzchnia całkowita134,12 m2
-
Powierzchnia
działki 290 m2
Sprawdź MPZP
-
Cena
1 466 520 zł
- Cena za m2 10 934,39 zł/m2
- Liczba pokoi 5
- Liczba pięter w budynku 1
- Rodzaj domu segment
- Rok budowy 2024
- Forma własności własność
- Materiał inny
- Mediaprąd, woda
- Kanalizacjamiejska
- Ogrodzenie działkimetalowe
Lokalizacja
Opis oferty
Segment w bardzo dobrej lokalizacji w Aninie- Sadul.
Kameralna, jednorodzinna zabudowa szeregowa w zamkniętym osiedlu zapewnia mieszkańcom spokój oraz niekrępującą atmosferę, a jednocześnie tworzy wspólną przestrzeń idealną do sąsiedzkich spotkań.
Budynek
Segment na parterze i pietrze ma powierzchnię ok 97,87 m2, dodatkowo do tej powierzchni dochodzi powierzchnia wysokiego poddasze do indywidualnej aranżacji o powierzchni 36,25 m2.
Rozkład pomieszczeń :
Parter - salon z aneksem kuchennym z bezpośrednim wyjściem na taras i do ogrodu, hall, łazienka, garaż, pomieszczenie techniczne.
Piętro -3 sypialnie, hall, łazienka,
Poddasze o pow. 36,25 m2 do indywidualnej aranżacji.
Budynek wykonany z cegły ceramicznej, dobrze ocieplony, na elewacji tynk szlachetny. Instalacje rozprowadzone: alarmowa, domofonowa, telewizyjna, internetowa. Cena obejmuje stan developerski piecem i kaloryferami.
Media
Wszystkie media MIEJSKIE.
Działka
Działka o powierzchni 290 m2. Część ogrodowa od słonecznej zachodniej strony. Ogród z tzw. oddechem - od budynku do ogrodzenia ponad 12 m.
Lokalizacja
Okolica z pełną infrastrukturą: w pobliżu szkoły, przedszkola, sklepy, nowoczesny ośrodek sportowy z basenem oraz skate parkiem i rozległe tereny rekreacyjne (Mazowiecki Park Krajobrazowy) sprzyjające aktywnemu wypoczynkowi.
Nieruchomość położona jest 15 min pieszo od stacji SKM, skąd dojedziemy do centrum Warszawy w ok. 25 min oraz 5 min do przystanku autobusowego Okolica bardzo dobrze skomunikowana, dostęp do punktów handlowo-usługowych (CH Ferio ), zdrowotnych (szpital Międzyleski, Kardiologiczny i Centrum Zdrowia Dziecka), sportowych (Osir z basenem), rekreacyjnych (leśne trasy rowerowe i piesze).
To doskonała propozycja dla ceniących komfort i bezpieczeństwo oraz miejsca pełne zieleni z dobrą komunikacją do centrum miasta.
Polecam serdecznie tę ofertę!
Biuro Obrotu Nieruchomościami "Klucz" (22)pokaż telefon, 502-pokaż telefon.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości
Numer oferty: 29909
Nr licencji zawodowej: 14494
Statystyki ogłoszenia:
Podobne nieruchomości