Dom na sprzedaż Tulce, Chabrowa - 181,82m2
Oferta na wyłączność
POWIERZCHNIA
181,82 m2
POWIERZCHNIA DZIAŁKI
244 m2
LICZBA POKOI
5
RODZAJ DOMU
segment
Szczegóły oferty SDDOBO562
- Kategoria Domy na sprzedaż
- Lokalizacja wielkopolskie, Tulce, Chabrowa
- Powierzchnia całkowita181,82 m2
-
Powierzchnia
działki 244 m2
Sprawdź MPZP
-
Cena
1 129 000 zł
- Cena za m2 6 209,44 zł/m2
- Liczba pokoi 5
- Dostępne od3.12.2025r.
- Rodzaj domu segment
- Rok budowy 2008
- Materiał cegła
- Mediaprąd
- Ogrodzenie działkiinne
- Informacje dodatkowe:
- taras, balkon, internet, umeblowane
Lokalizacja
Opis oferty
Bezpośredni tel do Agenta 883pokaż telefon
Z przyjemnością prezentuję segment szeregowca z roku 2008 r, położony na osiedlu nowych domów jednorodzinnych, zaledwie 100 m od terenów leśnych w Tulcach, przy ulicy Chabrowej ! Jeśli chcesz mieszkać z dala od miejskiego zgiełku, ale w otoczeniu wszystkich udogodnień to ta nieruchomość jest dla Ciebie!
zobacz!
Powierzchnia użytkowa- 181,82 mkw ( w tym garaż 17,87 mkw ) Działka ok 244 mkw
(3 pokoje sypialne, możliwość utworzenia 4 pokoju sypialnego na parterze, 2 łazienki), strych
To przestronny i bardzo wygodny dom dwukondygnacyjny, o wysokim standardzie wykończenia, położony w świetnej i poszukiwanej lokalizacji, w pobliżu terenów zielonych i lasu co stwarza idealne warunki do relaksu i wypoczynku. Charakteryzuje się przestronnymi, jasnymi przestrzeniami i nowoczesnym prostym designem, który spełni oczekiwania wymagających nabywców. Nieruchomość nie wymaga nakładów finansowych.
Wyposażona jest we wszystkie niezbędne media: prąd, wodę, kanalizację, gaz, światłowód. Ogrzewanie- piecem gazowym 2- funkcyjnym i rekreacyjnie kominkiem tradycyjnym znajdującym się w salonie,
Dojazd drogą osiedlową, brukowaną, oświetloną
Układ powierzchni:
parter: salon, otwarta kuchnia z pół-wyspą, spiżarnia, możliwość wydzielania dodatkowego (5 pokoju ), łazienka z prysznicem, ogródek z wysokimi nasadzeniami , garaż w bryle budynku( 17,87 mkw) z bezpośrednim przejściem do domu
piętro: trzy sypialnie, łazienka z wanną i garderobą, taras ok 15 mkw
strych- praktyczny, wyłożony płytą OSB, ocieplony, oświetlony, nadający się do zagospodarowania, wysoki ok 2 m
Lokalizacja
Nieruchomość położona jest w drugiej linii zabudowy od obszernych terenów leśnych. Jest idealna nie tylko ze względu na ciszę i spokój, ale także dlatego, że znajduje się ona blisko centrum miasta Poznania, blisko sklepów, szkoły, przedszkoli, pełnej infrastruktury dzięki czemu codzienne potrzeby są łatwo dostępne. Same Tulce to bardzo atrakcyjna lokalizacja, obecnie niezwykle szybko rozwijająca się z powstającymi nowymi osiedlami.
Dane techniczne:
dom wybudowany przez dewelopera z pustaka ceramicznego, ocieplony styropianem, tynki wewnętrzne maszynowe, ściany szpachlowane gipsem, sufity podwieszane, dach ocieplony wełną mineralną, tynki zewnętrzne mineralne, dachówka ceramiczna, stolarka okienna PCV, brama garażowa segmentowa, sterowana automatycznie, podłoga w pokojach - panele, w kuchni i łazienkach - płytki ceramiczne, w hallu - gress
,,Chabrowa'' to nie tylko miejsce do życia, ale także komfortowy dom, gdzie spokój i wygoda otoczą Ciebie i Twoją rodzinę.
Odległości
szkoła ok 400 m ( zespół szkół w Tulcach )
sklepy: biedronka o 400 m
przedszkole-550 m ( 5 przedszkoli)
przystanek autobusowy - 450 m
Ryneczek Szczepankowo - 2, 5 km
Galeria Posnania,- 15 min ( 10 km)
zapraszam na prezentację
Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Numer oferty: SDDOBO562
Statystyki ogłoszenia: