ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

390,00 m2

ico powierzchnia dzialki

POWIERZCHNIA DZIAŁKI

750 m2

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

6

ico rodzaj domu

RODZAJ DOMU

wolnostojący

Szczegóły oferty 13539/MKN/DS

  • Kategoria Domy na sprzedaż
  • Lokalizacja zachodniopomorskie, Szczecin, Pogodno, Michałowskiego
  • Powierzchnia całkowita390 m2
  • Powierzchnia
    działki
    750 m2 ico trade ico Sprawdź MPZP Sprawdź MPZP
  • Cena

    2 199 000 zł

    Reklama ico Sprawdź ratę Sprawdź ratę RSSO 6,01% na dz. 16.02.26 trade ico trade ico trade
  • Cena za m2 5 638,46 zł/m2
  • Liczba pokoi 6
  • Liczba pięter w budynku 2
  • Rodzaj domu wolnostojący
  • Rok budowy 1980
  • Forma własności PEŁNA WŁASNOŚĆ
  • Materiał inny
  • Powierzchnia mieszkalna290 m2
  • Powierzchnia piwnicy90 m2
  • Kuchniatyp kuchni: Z OKNEM,
  • Mediaprąd, gaz, siła, woda
Informacje dodatkowe:
garaż, balkon, ogródek

Lokalizacja

Szczecin, Pogodno, Michałowskiego

Opis oferty

Atrakcyjny, przestronny dom jednorodzinny w prestiżowej lokalizacji - Pogodno przy Parku Kasprowicza
Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni ponad 260 m2, położony na starannie zagospodarowanej działce o powierzchni 750 m2, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina. Nieruchomość, zbudowana w 1987 roku, to idealne miejsce dla rodziny szukającej komfortu, przestrzeni oraz wygodnego dostępu do miasta i terenów zielonych.
Atuty nieruchomości
   
    Przestrzeń i funkcjonalność: Dom rozkładowy, jasny i dobrze doświetlony. Na parterze znajduje się:
   
        obszerny salon z wyjściem na duży taras,
        kuchnia połączona z jadalnią,
        łazienka.
        Na piętrze:
        trzy ustawne sypialnie,
        łazienka.
        Poddasze to otwarta przestrzeń, którą można zaaranżować według własnych potrzeb (np. jako dodatkowy pokój, pracownię lub przestrzeń rekreacyjną).
        garaż na dwa samochody
        dodatkowe mieszkanie ok 50m2 nad garażem
   
   
   
    Strefa użytkowa: W części parterowo-piwnicznej znajdują się:
   
        garaż dwustanowiskowy,
        pralnia,
        kotłownia,
        liczne pomieszczenia gospodarcze, które świetnie sprawdzą się jako przestrzeń do przechowywania lub domowy warsztat.
   
   
Pozostałe pomieszczenia wymagają jedynie odświeżenia, co daje możliwość personalizacji wnętrz według własnych upodobań.
Zadbana posesja i lokalizacja
Działka to starannie utrzymany ogród z licznymi nasadzeniami, zapewniający ciszę, spokój oraz prywatność. Okolica charakteryzuje się wyjątkową atmosferą - sąsiedztwo Parku Kasprowicza gwarantuje dostęp do terenów rekreacyjnych, spacerowych oraz rozbudowanej infrastruktury miejskiej.
Mimo urokliwej i cichej lokalizacji, nieruchomość znajduje się w niewielkiej odległości od głównych arterii komunikacyjnych, co zapewnia łatwy dostęp do centrum miasta oraz innych dzielnic Szczecina.
Jeśli szukasz przestronnego i funkcjonalnego domu w prestiżowej lokalizacji, z dużą działką i możliwością dostosowania wnętrz do swoich potrzeb, ta nieruchomość jest dla Ciebie.
Zapraszamy na prezentację, by osobiście odkryć wszystkie zalety tego wyjątkowego miejsca!
Zapraszam
Urbanowicz Rafał
tel.512pokaż telefon
"Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego."
------------------------------------------
Mikulski Nieruchomości - licencjonowana  sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób.
Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 7pokaż telefon
CENTRALA FIRMY:
+48 5pokaż telefon

Nasze oddziały:
Oddział GOLENIÓW
ul. M. Konopnickiej 76
72-100 Goleniów
Tel. +48 9pokaż telefon
Oddział STARGARD
ul. Mikołaja Reja 8/1
73-110 Stargard
Tel. +48 9pokaż telefon
Oddział NOWOGARD
ul. Bankowa 3B/1
72-200 Nowogard
Tel. +48 9pokaż telefon
Oddział SZCZECIN
ul. Łaziebna 1, U1/1
70-557 Szczecin
Tel. +48 9pokaż telefon
Oddział ŚWINOUJŚCIE
ul. Bolesława Chrobrego 5B
72-600 Świnoujście
Tel. +48 9pokaż telefon
Oddział KOŁOBRZEG
ul. Mariacka 38/2
78-100 Kołobrzeg
Tel. +48 9pokaż telefon
Zapraszamy do naszych oddziałów!
www.mikulski-nieruchomosci.pl

:: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::


Numer oferty: 13539/MKN/DS
Osoba odpowiedzialna zawodowo: Rafał Urbanowicz
Nr licencji zawodowej: 17866

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości