To ogłoszenie jest już nieaktualne

To ogłoszenie jest już nieaktualne.

Ogłoszenia archiwalne prezentujemy w celu budowania wartościowej bazy średnich cen nieruchomości.

Zobacz aktualne ogłoszenia z lokalizacji: Sulechów, lubuskie

Dom na sprzedaż Sulechów, Brzezie

107 m2
949 000 PLN 8 869 zł/m2
Opis

Oferta dodana za pomocą ADDOM

Prezentujemy Państwu wyjątkowy, funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 107m2, idealny dla rodziny poszukującej komfortu, spokoju i bliskości natury. Projekt ten łączy w sobie nowoczesne rozwiązania z przytulnym klimatem, oferując szereg udogodnień, które uprzyjemnią codzienne życie.

Kluczowe Cechy Nieruchomości:

• Powierzchnia:107m2

• Dodatkowe atuty: Ogród Zimowy, Przestronny Taras

Wnętrze i Układ Pomieszczeń

Dom został zaprojektowany z myślą o maksymalnej ergonomii i doświetleniu. W domu znajduje się przestronna, otwarta strefa dzienna, obejmująca słoneczny salon , jadalnię oraz funkcjonalną, częściowo otwartą kuchnię. Duże przeszklenia w salonie zapewniają mnóstwo naturalnego światła i płynne przejście do tarasu.

Ogród Zimowy – Twoja Zielona Oaza

Jednym z największych atutów tej nieruchomości jest przepiękny ogród zimowy. Jest to idealne, całoroczne pomieszczenie rekreacyjne, które może służyć jako:

• Miejsce do relaksu

• Ekskluzywna jadalnia otoczona zielenią, niezależnie od pogody.

Ogród zimowy, dzięki termoizolacyjnym szybom, pozwala cieszyć się widokiem na otaczającą zieleń nawet w mroźne dni.

• Duży taras przylegający do ogrodu zimowego, jest idealnym miejscem na letnie grillowanie, poranną kawę lub spotkania z przyjaciółmi. Jest on wyposażony w duży drewniany stół z ławkami mieszczący 16 osób.

Lokalizacja:

Dom położony jest w cichej, spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miasta, ale z łatwym dostępem do infrastruktury takich jak szkoła, sklep

Podsumowując: Ten dom o powierzchni 107m2 to idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie kompaktową, ale przemyślaną przestrzeń, funkcjonalny oraz wyjątkowy luksus posiadania prywatnej, przeszklonej oazy spokoju, jaką jest ogród zimowy

I. Strefa Dzienna (Salon, Kuchnia, Jadalnia)

• Salon: Jest to serce domu, jasne i przestronne. Charakterystycznym elementem jest duże okno tarasowe, które zapewniają obfite naturalne światło i widok na ogród/taras, tworzący przytulną atmosferę. Jest tu wystarczająco miejsca na duży narożnik oraz część wypoczynkową.

• Kuchnia z Jadalnią: Kuchnia, mimo że połączona z salonem, jest funkcjonalna. Posiada nowoczesną zabudowę, dużo blatu roboczego i miejsca na sprzęty AGD. Wyspa kuchenna to idealne miejsce do szybkiego śniadania i interakcji z gośćmi. Tuż obok znajduje się jadalnia, z dużym stołem, który z łatwością pomieści całą rodzinę. Otwarte połączenie sprzyja wspólnemu spędzaniu czasu i integracji.

II. Strefa Prywatna (Sypialnie, Łazienka, Garderoba)

•Dom oferuje trzy niezależne pokoje.

Mogą służyć jako pokoje dziecięce, gabinet do pracy zdalnej lub pokój gościnny. Każdy z nich jest przestronny i dobrze doświetlony.

• Łazienka: Centralnie zlokalizowana, jedna duża, rodzinna łazienka. Wyposażona jest w nowoczesną armaturę, wannę (idealną na długie kąpiele) oraz prysznic.

• Garderoba: Przemyślana osobna garderoba, która znacząco odciąża sypialnie, eliminując konieczność wstawiania dużych szaf. Jest to pomieszczenie zorganizowane z systemem półek, drążków i szuflad oraz sprzętu AGD (pralka oraz suszarka)

III. Strefa Techniczna i Dodatkowa

Pomieszczenie techniczne, dostępne z łazienki w którym znajduje się rekuperacja wraz z podgrzewaczem wody oraz urządzeniami do uzdatniania wody. Jest to także idealne miejsce na przechowywanie chemii gospodarczej.

Dom ogrzewany jest za pomocą pompy powietrze-powietrze.Ogród zewnętrzny posiada nawodnienie oraz strefę relaksu jaką jest Jacuzzi całoroczne.

Dom został wybudowany w technologii energooszczędnej z bloczku Ytong Forte PP2,5/0,4 GT 24cm,ocieplony styropianem grafitowym o parametrach (0,031W/mK).Posiada okna energooszczędne 7 komorowe (3-szybowe) wyposażone w system zawiasów ukrytych. Dach domu czterospadowy wykonany w konstrukcji lekkiej (wiązar) pokryty dachówką ceramiczną w kolorze czarnym. Ocieplenie stropu zostało wykonane celulozą o zasypie 40cm/m2.Posadzka domu zaizolowana styropianem grafitowym 0,031W/mK o grubości 25cm

Proszę o kontakt po godzinie 17:00

Telefon: 535502215


Więcej
Dom:
na sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia całkowita:
107 m2
Lokalizacja:
województwo: lubuskie powiat: zielonogórski miejscowość: Sulechów ulica: Brzezie

Podobne oferty w tej lokalizacji