Nowoczesny dom z dużym ogrodem, garaż i 4 pokoje Słupno - 122,2m2
POWIERZCHNIA
122,20 m2
POWIERZCHNIA DZIAŁKI
513 m2
LICZBA POKOI
4
RODZAJ DOMU
bliźniak
Szczegóły oferty AMD-DS-5587 Data dodania: dzisiaj
- Kategoria Domy na sprzedaż
- Lokalizacja mazowieckie, Słupno
- Powierzchnia całkowita122,20 m2
-
Powierzchnia
działki 513 m2
Sprawdź MPZP
-
Cena
1 700 000 zł
- Cena za m2 13 911,62 zł/m2
- Liczba pokoi 4
- Liczba pięter w budynku 2
- Rodzaj domu bliźniak
- Rok budowy 2017
- Forma własności Własność
- Materiał cegła
- Kształt działki prostokąt
- Mediagaz, prąd, woda
- Kanalizacjamiejska
- Ogrodzenie działkiinne
- Informacje dodatkowe:
- drzwi antywłamaniowe
Lokalizacja
Opis oferty
TYLKO U NAS!! więcej zdjęć na naszej stronie
Słupno, dom/połowa bliźniaka na sprzedaż, 4 pokoje + garderoba, garaż, duży ogród
0% prowizji dla Kupującego
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, pełen światła i pięknie wykończony dom w podwarszawskim Słupnie. Tylko 12 km od granicy Warszawy. W pobliżu dużo terenów zielonych, w tym Puszcza Słupecka. W okolicy tylko zabudowa jednorodzinna.
Nowoczesna bryła budynku, duże okna we wszystkich pokojach oraz funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnią mieszkańcom idealny odpoczynek po pracy. Atutem nieruchomości jest również duży, wykończony ogród z podlewaniem automatycznym i pełnym oświetleniem. Dodatkowo dwie bramy wjazdowe z automatem pozwalają na zaparkowanie na terenie posesji 3 samochodów + miejsce w garażu. W ogródku domek gospodarczy.
Dom wybudowany z bardzo dobrej jakości materiałów, wyposażony w rekuperację, system kamer, alarm. W całym domu ogrzewanie podłogowe. We wszystkich oknach automatyczne rolety zewnętrze oraz moskitiery i plisy lub markizy.
Dom został urządzony z największą dbałością - w nowoczesnym i eleganckim stylu.
Parter domu wykończony w wielkoformatowym gresie szkliwionym marmurowym, a w części wypoczynkowej gresem drewnopodobnym. Cały dół jest otwarty z wydzieloną łazienką, pomieszczeniem technicznym (pralnia) oraz garażem. W holu zabudowa na wymiar z eleganckim tapicerowanym siedliskiem oraz ścianą wykończoną ozdobnym tynkiem gdzie ukryte zostały drzwi do garażu. W salonie uwagę zawraca wyłożony kamieniem kominek z miejscem na drewno oraz ściana wykończona nowoczesnym szarym tynkiem ozdobnym. W części dziennej domu oraz w łazienkach zainstalowano dyskretne, nowoczesne ledowe oświetlenie sufitowe z ozdobnymi listwami gzymsowymi. Salon jest bardzo dobrze doświetlony przed duże okna, w tym okno przesuwne prowadzące na starannie wykończony duży i zadaszony taras gdzie wypić można w ciszy i spokoju poranną kawę lub spędzić spokojny wieczór.
Funkcjonalna kuchnia wyposażona została w szafki kuchenne pod wymiar z systemami szuflad bluma oraz wysokiej jakości sprzęt AGD - piekarnik, lodówka i zmywarka firmy Bosch. Zabudowa kuchenna wykończona została w części nad blatem nowoczesnymi płytkami z ryflowaniem i podświetleniem. Nieduża łazienka na parterze z prysznicem została urządzona w stylu glamour, z ozdobnymi srebrnymi płytkami oraz ścianą z płytkami ryflowanymi.
Do części wypoczynkowej domu - na piętro prowadzą podświetlane ledami schody.
Na piętrze znajdują się trzy sypialnie - połączone dużym balkonem wokół domu, urządzona garderoba oraz pokój kąpielowy z oknem. W pokojowych na podłodze gres drewnopodobny. Do pokoi, łazienki i garderoby zamontowane zostały wysokiej jakości drzwi wewnętrzne z ukrytą ościeżnicą, które zostały sprowadzone z Włoch. Dla komfortu mieszkańców w łazience jest wanna wolnostojąca z podświetleniem led, prysznic z deszczownicą oraz dwie umywalki.
Dom do zamieszkania bez dodatkowych nakładów. Wystarczy wstawić meble i zamieszkać.
Zestawienie powierzchni:
- salon z kuchnią 30,03 m2
- łazienka 3,98 m2
- pomieszczenie tech - 2,00 m2
- komunikacja 6,90 m2
- wiatrołap 4,96 m2
- garaż 15,87 m2
Piętro:
- pokój 12,96 m2
- pokój 12,03 m2
- pokój 12,20 m2
- garderoba 3,49 m2
- łazienka 7,88 m2
- komunikacja 9,95 m2.
Masz pytania - zadzwoń!
Zapraszamy na prezentację - zdjęcia nie oddają uroku domu oraz jakości i staranności wykończenia.
::KONTAKT DO AGENTA
Żaneta Tereszczenko
690pokaż telefon
z.tereszskontaktuj się
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Żaneta Tereszczenko (licencja nr: 14335)
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Numer oferty: AMD-DS-5587
Nr licencji zawodowej: 14335
Statystyki ogłoszenia:
Podobne nieruchomości