Dom na sprzedaż
,
Szachulcowa
2 740 000 PLN
13 173 zł/m2
Opis
Więcej
WYJĄTKOWA OFERTA - PRYWATNO-INWESTYCYJNA
Gotowy, całorocznym dom z 3 niezależnymi, w pełni wykończonymi i umeblowanymi apartamentami. Znakomicie zagospodarowane, monitorowane osiedle, położone między Bałtykiem, a Jeziorem Gardno w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego. Gwarancja jednolitej zabudowy i braku innych inwestycji w sąsiedztwie. Prężnie działająca Wspólnota. Opcja na obsługę wynajmu. Dom idealny na zakup rodzinno-towarzyski lub połączenia prywatnego wypoczynku z wynajmem. Oferowana cena jest cenną brutto – istnieje prosta możliwość odliczenia 23% VAT.
700m - piękne, puste plaże Bałtyku.
1500m - dzikie brzegi Jeziora Gardno z wieżą widokową.
1500m – Rowy.
W ofercie kilka domów w różnych wersjach kolorystycznych. W opcji możliwy także zakup domu mniejszego, który jest idealny na prywatny wypoczynek. Zapraszam po szczegóły.
DZIAŁKA – 1.100mkw
*media - woda miejska, kanalizacja, prąd
*działka graniczy z chronionym, sosnowym lasem
DOM
Na dużej działce parterowy dom z użytkowym poddaszem podzielony na 3 niezależne, w pełni wykończone apartamenty. Drewniana konstrukcja szachulcowo-ryglowa. Dachówka ceramiczna. Okna, drzwi, podłogi drewniane. Dom ogrzewany wydajnymi kaloryferami elektrycznymi z opcją pompy ciepła. W ofercie znajdziecie Państwo plany poszczególnych apartamentów.
Powierzchnia domu - 208,28mkw
Powierzchnia użytkowa /bez skosów, klatek schodowych, etc./ - 147,13mkw
*APARTAMENT 1
PARTER – 29,91mkw pow. użytkowa
Salon z wyjściem na taras
Kuchnia w aneksie
Łazienka z prysznicem
PODDASZE – 21,67mkw pow użytkowa
2 oddzielne sypialnie z oknami
Wygodny korytarz
*APARTAMENT 2
PARTER – 24,34mkw pow użytkowa
Salon z wyjściem na taras
Kuchnia w aneksie
Łazienka z prysznicem
PODDASZE – 19,65mkw - pow. użytkowa
2 oddzielne sypialnie z oknami
Wygodny korytarz
*APARTAMENT 3
PARTER – 29,89mkw pow. użytkowa
Salon z wyjściem na taras
Kuchnia w aneksie
Łazienka z prysznicem
PODDASZE – 21,67mkw - pow. użytkowa
2 oddzielne sypialnie z oknami
Wygodny korytarz
*DO KAŻDEGO APARTAMENTU PRZYNALEŻY PRYWATNY TARAS ok 15mkw.
LOKALIZACJA
Osada zlokalizowana jest między Rowami, a Dębiną w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego. Otoczona chronionymi lasami i łąkami z gwarancją niezmienności otoczenia. Przepiękne miejsce w bezpośredniej bliskości bałtyckich plaż i jeziora Gardno, a jednocześnie idealnie odsunięte od turystycznego tłoku Rowów. Cisza, spokój, niebo pełne dzikich gęsi i żurawi. W okolicy zjawiskowe wydmy Słowińskiego Parku, klify Orzechowa, śliczne, leśne trasy piesze i rowerowe, spływy kajakowe i spoty windsurfingowe. W pobliżu także wieża widokowa, latarnia morska, stadnina koni, Dolina Charlotty ze swoją ofertą muzyczną, niezwykle ciekawy skansen Kluki oraz cała letnia baza rozrywkowa Ustki i Rowów. Trudno znaleźć fajniejsze miejsce nad polskim morzem.
WALKING DISTANCE
10 min piękne, puste, bałtyckie plaże
15 min dzikie brzegi jeziora Gardno
3 min EuroVelo
13 min Rowy
BY CAR
4min Rowy
4min Dębina
20min Ustka
20min Klify Orzechowo
20min Rowokół Święta Góra Słowian
30min Wydmy Czołpino
Apartamenty w stałym najmie. W sezonie 100% obłożenia, historia najmu do wglądu. Pełna własność – możliwość zakupu kredytowego. Służymy pomocą w doradztwie kredytowym i pełną obsługą notarialną, a jeśli zakup tej nieruchomości wiąże się ze sprzedażą innej Państwa nieruchomości, znajdziemy rozwiązanie. Zapraszam do kontaktu. Opowiem Państwu szczegółowo o tej ofercie/inwestycji.
Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)