ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

200,00 m2

ico powierzchnia dzialki

POWIERZCHNIA DZIAŁKI

1 063 m2

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

6

ico rodzaj domu

RODZAJ DOMU

wolnostojący

Szczegóły oferty 15635/3685/ODS

  • Kategoria Domy na sprzedaż
  • Lokalizacja wielkopolskie, Połajewo, Leśna
  • Powierzchnia całkowita200 m2
  • Powierzchnia
    działki
    1 063 m2 ico trade ico Sprawdź MPZP Sprawdź MPZP
  • Cena

    530 000 zł

    Reklama ico Sprawdź ratę Sprawdź ratę RSSO 6,54%
    na dz. 24.11.25
    trade ico trade ico trade
  • Cena za m2 2 650 zł/m2
  • Liczba pokoi 6
  • Liczba pięter w budynku 2
  • Dostępne od1.07.2025r.
  • Rodzaj domu wolnostojący
  • Rok budowy 1980
  • Forma własności własność
  • Materiał inny
  • Kształt działki prostokąt
  • Kuchniaz oknem
  • Mediawoda, prąd
  • Droga dojazdowaasfaltowa
  • Ogrodzenie działkiinne
Okolica:
szkoła, przedszkole, las

Lokalizacja

Połajewo, Leśna

Opis oferty

Idealny dom dla osób poszukujących ciszy i spokoju, a jednocześnie bliskości centrum miasta.
To miejsce, które zapewni komfortowe warunki do życia, będąc jednocześnie odległym od zgiełku codzienności, a jednocześnie z łatwym dostępem do szkół, urzędów, restauracji i sklepów.
Na sprzedaż oferujemy przestronny dom o powierzchni użytkowej około 200 m², usytuowany na działce o powierzchni 1063 m², w malowniczej miejscowości Połajewo.
Dom przeszedł gruntowny remont w 2020 roku – został ocieplony, wymieniono dach wraz z obróbkami oraz piec centralnego ogrzewania, co zapewnia komfort i oszczędność.
Nieruchomość posiada dwa oddzielne wejścia, co daje szerokie możliwości inwestycyjne – idealny pod wynajem, dla wielopokoleniowej rodziny lub jako dom z dwoma niezależnymi częściami.
Rozkład pomieszczeń:
  • Pierwsza część o powierzchni około 80 m² składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i WC – to przestrzeń przytulna i funkcjonalna.
  • Druga część o powierzchni około 120 m² obejmuje cztery pokoje, kuchnię oraz łazienkę – doskonała dla większej rodziny lub jako niezależne mieszkanie.
Okna PCV wyposażone w rolety zewnętrzne zapewniają komfort i bezpieczeństwo.
Dom nie jest podłączony do gazu – ogrzewanie i ciepła woda pochodzą z nowoczesnego pieca na ekogroszek (z 2020 roku), a dodatkowo dostępny jest bojler elektrycz Komin posiada nowy wkład ze stali nierdzewnej, co gwarantuje bezpieczeństwo i trwałość.
Na działce znajduje się również budynek gospodarczy z garażem i kanałem, a także wiatą.
Zadbany ogród to idealne miejsce dla dzieci, a także przestrzeń na grillowanie czy uprawę
"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny." Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
Numer oferty: 15635/3685/ODS

Statystyki ogłoszenia:

oko